Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, olyan, akinek sokat...

Volt, olyan, akinek sokat fájt a feje?

Figyelt kérdés
Az ötödik hónapban vagyok,és szinte minden nap több órán át fáj a fejem,ami egyre jobban zavar

2012. jún. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem terhesen, de volt. Elmentem vele dokihoz, beutalt a szemészetre de ott se találtak semmit. Két hónap kínlódás után elmúlt, de van ismerősöm akinek évek óta fáj a feje. :/
2012. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

IGEN! És már majdnem megőrültem tőle, mert hálistennek migrénes vagyok, és nálam NAGYON ritkán van olyan, hogy "csak" fáj majd elmúlik. Én mindig eljutok a migrénig. Múlthéten meg elfogyott az algopyrin és mennem kellett dolgozni, és könyörögtem az örsön a patikába, hogy ADJANAK valamit, mert a panadol meg nem hat, de nem adtak.. Megittem 4 liter vizet, meg kaptam bent valami gyógyszert (amire gyorsan rákerestem, hogy lehet-e), ilyen izomlazítószerűséget ami erre is jó elvileg, és hatott. Azóta is ha elkezdődik a fájás, hideg SOK vizet iszok. Pedig én tipikusan maximum 1 litert iszok egy nap, de azt is csak ha muszáj.. És kb 2x megyek pisilni is. Ez mióta baba van, nem így van, meg figyelek is rá, de egyszerűen nem tudok többet inni általában, mert cukrosat nem akarok annyit, a víztől meg volt már, hogy hánytam mert annyira nem esett jól. De most egész jól megy az ivás..

Kérdésedre visszatérve összefoglalva: sok folyadék (általában a víz a jó), és szedhetsz algopyrint meg panadolt, de csak akkor vedd be a hagyon fáj és a folyadék nem múlassza el. Üdv, r 6+3

2012. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokat fájt,szédelgek sokszor.Most derült ki a 24.hetes vérvételből,hogy nagyon vérszegény vagyok,vasat kell szednem.Lehet ezért fáj neked is.Még nem kezdtem el szedni a vasat,de remélem jobb lesz,mert nekem az Algopiryn nem ér semmit,mert nekem is migrénes ha elkezd fájni.Főleg esős időben.26hkm
2012. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is sokx volt korábban migrénem,terhesség alatt 2x jött ki.előx 5 hetesen,akkor nem mertem bevenni algopyrint,mert nekem az mulasztja el,mert azon az van,hogy az 1.trimeszterben nem ajánlott,másodx már bevettem.

mivel minden nap fáj nem akarok minden nap algopyrint bevenni,csak,ha nagyon fáj,akkor is felet.de ezt a sok vizet kipróbálom,köszi

2012. jún. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!