Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A debreceni Nap Rendelőben...

A debreceni Nap Rendelőben voltatok már 4D uh-on? Ha igen, lehet menni hétvégén is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú, ezt a kérdést láttam már vagy háromszor kiírva. Miért nem hívod fel, vagy mész el személyesen megkérdezni, mert úgy látszik senki sem tudja.

Én debreceni vagyok, de nem is hallottam még erről a rendelőről. Persze ez csak lyuk a műveltségemen.

2009. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a múlt héten a belvárosi ultrahang rendelőben voltam 4d-n.Tudom ajánlani.Mi este hétre mentünk, de szerintem lehet menni hétvégén is.Nagyon kedves a nő.adnak két kinyomtatott fotót, egy cd-t állóképekkel és egy dvd-t, ami nekünk 40 perces.ez 9800 ft-ba került.ha beírod a keresőbe, hogy belvárosi ultrahang debrecen, meg tudod nézni a honlapot és be tudsz jelentkezni.A szent anna utcán van.

2009. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi oda jártunk, igaz nem hétvégén 12000Ft volt! Este 20.00 ig lehetett menni!

De inkább ajánlanám Dr. Rajnai rendelőjét, ott talán olcsóbb is, és lehet menni hétvégén is!

2009. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért akarok oda menni, mert ugyanaz a szonográfus, mint aki a klinikán csinálja az uh-okat és ő elég szimpatikus nekünk.
2009. júl. 13. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérdezed meg őt sztem ő bizti tudja mármint a klinikán a szonográfus...és ismered is akkor hát..:-))
2009. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!