Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedem. Mitől volt ez?

Nagyon megijedem. Mitől volt ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok lécci Ti is nyugtassatok meg..:-))

Tegnap együtt voltunk párommal du csak 69 volt de volt orgazmusom.Kicsit begörcsölt a hasam kb fél percig.Utnna elmult.Kb 3 órával utánna el kellett mennem nagy wc re nagyon szoktam erőlködni mert mostanába nagyon szorulos vagyok./Bocsi hogy ezt igy leirom de azt szeretném hogy mindent tudjatok./Utánna a hüvelyemből ilyen barnás maszat lett a papiron na innentől kezdve 10 perceként néztem és hol volt maszat hol nem.De nem vér hanem barna nyálka vagy mi nem tudom jobban leirni.Mostanra semmi már este sem volt.Nem görcsölök azóta sem és nem is vérzek jól vagyok.CSak ideges.Este felhivtam a dokit azt mondta hogy orazmus utánn elő szokott fordulni hogy görcsöl a has egy kicsit meg a barnás maszatolás is.Este megnyugodtam de most legszivesebben megint felhivnám hogy biztos e amit mondott.Jól mondta csajok ugye semmi baj nincs...???Köszönöm előre a válaszolat 8 heteske vagyok...


2009. júl. 8. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem görcsölsz, nem vérzel akkor biztos minden rendben van, a barnázás elő szokott fordulni, de inkább kerüljétek az együttléteket míg be nem töltöd a 12 hetet, szerintem ezt a dokidnak is kellett volna mondania, mert a legtöbb doki ezt javasolja, nyugodja meg, ha idegeskedsz azzl többet ártasz a pocaklakódnak,

Boldog babavárást,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a doki nem mondta direkt megkérdeztem első alkalommal mikor votam és azt mondta hogy lehet persze normális kereteken belül.

Köszönöm neked mégegyszer és mostmár könnyű szülést és jó babázást!

2009. júl. 8. 09:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj azt elfelejtettem ezek utánn nem is lesz egy ideig semmi sex nagyon megijedtünk...majd valahogy megoldjuk.
2009. júl. 8. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elhiszem, hogy megilyedtetek, nekünk első perctől tíltva van, de meglehet oldani és hidd el a pici annyi plussz örömöt és boldogságot ad, hogy kilehet bírni a tilalmat:)
2009. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia szerintem se aggodj, én kétszer barnáztam egy nagyon picit a terhességem legelején... elöször 6 hetesen (orgazmus után), majd 8 hetesen... én is nagyon megilyedtem, de a dokim nekem is mondta hogy ez megesik... amugy nekem is nagyvécézésnél jött ki az elsö barna folyás azt hittem hogy elment a baba... tudom milyen ilyesztö!!! de csak nyugi :) minden ok lesz. mi már 22 hetesek vagyunk azota... amugy szerintem szokj hozzá az aggodáshoz mindig lesz valami uj :)) boldog babavárást
2009. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen megnyugodtam most pihentetjük a sexet és én is pihenek...megyugodtam..:-)

Azt hittem csak én vagyok ilyen idegeskedős...

Legszivesebben sztem hetente vagy naponta mennék ultrahangra hogy rendben van e minden holott tudom hogy rendben van csak megnyugtatás képpen..:-))Nem tehetek róla ilyen aggodó vagyok sajna...De próbálok nyugott lenni..:-))Boldog babavárást és babázást nektek!

2009. júl. 8. 10:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj azt hozzá teszem első baba ugyhogy tényleg nagyon uj nekem minden!!
2009. júl. 8. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
szia második válaszolo vagyok! megértelek teljesen :) nálunk is elsö baba, és egyfolytában aggodok mindenen!!!! mindenkit kiakasztok magam körül :) szörnyü :)én sem tudom miért van ez. emlékszem a terhességem elött megfogadtam, hogy én nem fogok aggodalmaskodni, hanem élvezni fogom a terhességemet dehát mégse sikerült mármint az aggodás, mert a terhességet nagyon élvezem, föleg, hogy a kicsi nem okozott nekem eddig különösebb kellemetlenséget :). remélem a nevelési elveim nem fognak ilyen gyorsan megdölni :)
2009. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!


Ez a méhösszehúzódás miatt lehet, amit az orgazmus kivált. Ha ilyen jelenség van , úgy a 12. hétig érdemes a szexet pihentetni, utána már "erősebb" a méhed, ha nincs görcs , vérzés, akkor újrakezdhetitek!

2009. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:-))
2009. júl. 8. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!