Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kicsim szívverése 190...

A kicsim szívverése 190 percenként! Ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam NST-n. Ott minden rendben volt, aludt ugyan a drága, de 140 körül vert a szíve, szép egyenletesen. Aztán sikerült felrázni, meg is kezdett mozgolódni, akkor 160-170 körül volt. Aztán voltam UH-n, ahol azt mondták kissé tachikard a szívverése. Majd összevetették az NST-vel, és megállapították, nincs gond. Ma voltam védőnőhöz, aki 190-et számolt! Igaz, az én pulzusom is 104 volt. Szerinte is magas, de csak akkor menjek kórházba, ha nem mozog rendesen a baba. Napok óta elég lusti. Mozog, de már nem úgy mint korábban. Kevesebbet és inkább csak kinyomkodja magát néha. Szerintetek nagy a baj?? Nagyon nyugtalan vagyok.

38 hetes km.


2009. júl. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gond lenne a kis szívével mondták volna, a kórházba, vagy a védőnő, azt írtad neked is magas volt a pulzusod, a pocaklakóknak pedig egy erősebb rúgástól is gyorsan felpörög a szívverésük, ne aggódja, 35 hete vagyok és nekem is kevesebbet mozog a kis drágám, mert már nem igazán fér el odabenn,

Minden jót,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj,a baj az lenne,ha csak 100 vagy alatta lenne,az nem jó!

Sok boldogságot és könnyű szülést,ha eljön az ideje!

2009. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem menj be a kórházba, mert lehet a szülés jele is,

de legfőképp azért, hogy megnyugodj.

Nem kell kapkodni, szépen pakolj össze pár cuccot és menj be a kórházba, biztos ami biztos. Ott már nem lehet gond.

2009. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A "normális" magzati szívverés 120-160 körül mozog. Szerintem 170 se sok még. Ahhoz az értékhez érdemes tartani magad, amit a doki, illetve az uh mér. Nem lebecsülni szeretném a védőnők felszereltségét, dehát ők mégse orvosok...

2009. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!