Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, h feszűl, érzékeny,...

Normális, h feszűl, érzékeny, nehéznek érzem, és van mikor nyomást érzek a méhembe? 12 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Rossz érzés. a gyomrom is szokott fâjni!
2012. jún. 27. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma pisilésnél is benyìlalt, kellemetlen volt, főleg mikor.olyan mintha.izomlâz lenne a méhembe... erőlködésnél is rossz...
2012. jún. 27. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy hasonlót éreztem. Szerencsére minden rendben volt. Ha nagyon erős ez a fájdalom, pihenésre, magnéziumra sem múlik el, akkor érdemes szólni a dokidnak róla. Azért bízzunk benne, hogy csak a méhed készül fel a pici kihordására és ez hamarosan megszűnik.
2012. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

13+4 hetes vagyok es ugyanezt erzem kb egy hete en is :)) ez azert van, mert eddig minosegileg fejlodott a pici, az idegrendszere, agya, belso szervei, es majd most indul meg a novekedes:))

Nekem is nyom, feszul, szur, nyillal, de elviselheto, es leginkabb csak hirtelen mozdulatokra:)) vagy ha leulok, felallok:))

Boldog babavarast!!!

2012. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítenék.Ez azért van mert nő a méhed és minimálisat de nyúlnak a szalagok,szépen lassan.A vége felé uyan ez lesz majd csak sokkal jobban fogod érezni.Ekkor már jelentheti a méhszáj nyílását,kötőszövetek nyúlását is mert a baba egyre nehezebb lesz.Ugyan ez volt nállam az első 2-nél is és most is 8 hetesen.Nincs semmi baj,nyugi!
2012. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vâlaszokat! :) Az normális,h csak bal oldalon érzem a nyomást, érzékenységet?
2012. jún. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!