Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a tünetek?

Elmúltak a tünetek?

Figyelt kérdés

Szagundor, kajaundor, meg az erős mellfájdalmam is elmúlt. Tudtam, olvastam róla, hgy igy lesz, de azért aggaszt picit. Eddig a hasam is nagyobb volt, jó gondolom a puffadás miatt, de az is elmúlandóban van. A 12. heti ultrahangon minden rendben volt. Meg egy hete kb fáj, feszit, szúr a méhem. Hirtelen mozdulatra, vagy ha leülök, felállok.

Másnak is elmultak a tünetek? Nyugtassatok meg!:)

13+5 hetes kismami



2012. jún. 28. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 15. hétig voltak meg a tüneteim és azóta nem.Teljesen normális hogy elmúltak!Örülj neki hogy nem hányod végig az egész terhességet!Innentől kezdve bírsz enni normálisan!A hasszurkálás is normális!Nyúlnak az inak,szalagok és azért van.Ne aggódj minden rendben veletek!25hkm
2012. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális hogy elmúltak, a legtöbbeknek a 12-13 hét fele elmúlnak :)
2012. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 11.hét után elmúltak. Én is meg voltam picit ijedve, de ettől még a baba jól érzi magát. Ha nagyon nyugtalan vagy, kérj egy UH-t, hogy lásd a babát. Én mindig ezt csináltam.
2012. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy irtatok :))

Igen, tudom, hogy normális, hogy elmúltak, de azért megis furcsa :)

Ezek által éreztem magam terhesnek, és most olyan üresseget érzek:)) a baba biztosan jol van, remelem minden rendben vele:) alig várom, hogy nőjön a pocakom és érezzem Őt :)) jövőhet vasárnap megyek 4D-re, nagyon kíváncsiak vagyunk hogy ki lakik odabent, úgyhogy akkor megnyugszom :))

2012. jún. 28. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

így van normális, hogy elmúltak és örülj is neki!

a hasad pedig ne aggódj hamarosan nagyon meg főg nőni!:)

viszont a hashúzódásod magnéziumhiányra utal, szedjél mg-cal kombinációt (250-500 mgos felosztásban), ez hamar rendbe teszi!

2012. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig történik valami, amitől terhesnek fogod magad érezni! Elkezd nőni most a hasad, aztán már el is kezd mozogni a pici. Annyira gyorsan telik az idő. :( :)
2012. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!