Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a pocak már le van szállva?...

Ez a pocak már le van szállva? Ha igen, akkor annak mi a jelentősége? 38hkm

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 28. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A baba húzódik egyre lentebb! Jelentősége nem tudom, van-e, hisz valakinek mindvégig lenn ill. fenn van!
2012. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép a tetkód :) egyébként nehéz megmondani,de nekem nem tűnik olyan leszálltnak.
2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SZerintem igen. Azt jelenti, h a babád feje lejjebb került, igen közel a szülőcsatornához; nem biztos h be is van ékelődve , (fej olyan lent van, h nyílásra "kényszeríti"a méhszájat) de mindenesetre közel a szülés.

/csini a tetkó, bocs ezt nem bírtam megállni!:))/

2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) én nem tudom eldönteni.. nap, mint nap látom magam a tükörben, így nem fogom észrevenni a különbséget... meg mindig mindenki kérdezi, hogy leszállt e már, de nem tudom ennek mi a lényege
2012. jún. 28. 17:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Mármint azt tudom mit jelent, hogy leszáll a pocak, lehet rosszul tettem fel a kérdést:) Csak azt nem tudom, hogy ha leszáll az mit jelent? Úgy értem abból tudják, hogy na 3 nap és itt a baba, vagy mi? Mért kérdezgetik ennyien? mért olyan fontos ez?
2012. jún. 28. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Már fentebb írták,az a lényege,hogy ha leszállt-vagyis a baba kezdi felvenni a szüléshez szükséges pózt-akkor közeleg a szülés ideje.Attól száll le,hogy a baba lejjebb kerül.
2012. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem néztem a"korod" komolyan, csak a képet, de most megnéztem még egyszer és akkor is azt mondom, ez lent van, az a has amelyik fent van az "előrefelé" dől inkább, ez meg olyan mintha lefelé . Persze, a kép csalóka....de 38 . hét környékén szinte biztos, h leszáll.
2012. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te mar tobbszor tettel fel kepet a hasadrol ugye?
2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kb. 3x, de egyértelműen külömböző hetekben. miért?:)
2012. jún. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!