Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülési fájások hasonlítanak...

A szülési fájások hasonlítanak a szélgörcsre vagy csak a menstruációs fájdalomra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Menstruációs fájdalom×100.
2012. jún. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikre sem.
2012. jún. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első jól írja, nekem is olyan volt!
2012. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát is is...nekem az első szülésemnek semmi köze se volt a mensis fájdalomhoz gondoltam is magamban hogy na engem jól félre vezettek. Iszonyatosan fájt a hasam az egész de úgy mintha csikarna mikor vmi rosszat eszik az ember. Hasam is ment, hánytam is.

Aztán persze besűrűsödött ez a fájdalom 2 percesekre, első görcsöléstől számítva 5 óra múlva született meg a fiam.

A második és harmadik babámnál viszont tényleg csak ilyen mensis görcsöket éreztem kis derék fájdalommal nem is tudtam hova tenni hogy ez most akkor mi, induljak ne induljak a kórházba.

Aztán ezekkel a semmilyen kis fájásokkal bementem (2.babánál) és kiderült hogy 4 ujjnyira nyitva vagyok gyakorlatilag mindjárt szülök. Burkot repesztettek onnantól nagyon fájt de hamar meglett.

A harmadiknál az enyhe mensis görcsök közepette itthon megrepedt a burok így abból tudtam hogy na akkor tuti indulni kell.Akkor is 3 ujjnyi volt már mire beértünk.

2012. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 29. 09:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Én amióta szültem(2szer)Mindenkinek azt mondom aki előtte áll,hogy elképzelhetetlenül fáj.Ilyen fájdalom nincs,nem tudom mihez hasonlítani.Na de gondoljunk is bele:a pocakból egy közel 3 kg-os Baba készül a világra jönni,mit várunk:)Készülj erre,iszonyatos!!!Hátha nem lesz-ezt kívánom!:)DE!!!Amikor kibújik,ahhoz fogható csodát és örömöt és boldogságot,soha,de soha nem fogsz átélni,és ezt ugyanúgy nem lehet elképzelni:)!!Remélem segítettem!!:)
2013. jan. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!