Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hol lehet olyan...

Budapesten hol lehet olyan Down kór szűrést végezni, ami integrált (95 vagy jobb %), és lehetőleg olcsó, vagy ingyenes?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyen? Hát nem tudom, hogy ilyen létezik-e!? Viszont a legjobb az Istenhegyi Géndiagnosztika, igaz ott a kombinált teszt 30 ezer, de megéri.
2012. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
INGYEN?!Sehol.Az integrált tesztért mindig is fizetni kellett,a kombinált volt pár helyen(kórházban) ingyenes ám csak akkor,ha ott volt a dokid,és ott készültél szülni.Ám már azt is fizetővé tették.És a 95-97%-nál egyik ilyen teszt(kombinált,integrált,quartett) sem pontosabb,hiszen ez "csak" kockázatbecslés.Ha 99.9%-ost akarsz az a CVS,vagy az amnio(bár ezeknek 1-1.5% a vetélési kockázata).Én már túl vagyok egy inegrált teszten-2. gyerkőccel-rossz volt az eredmény,aminora mentem(minden oké volt).Most várom a 3. babát,most CVS-t csináltattam(a korom miatt)
2012. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!