Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyháza Jósa András...

Nyiregyháza Jósa András korházba hol kell időpontot kérni a nőgyogyászatra? És menyit kell rá várni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Bemész abba az épületben ahol a nődoki van, ott lesz egy kis recepció féleség, egy kis helyiségben ül bent egy nő számítógéppel, és te meg csak az üvegen át beszélsz neki. Odamész, ha van konkrét dokid akkor megmondod h hozzá mennél, ha nincs akkor a nő adni fog egy időpontot(lehet egyezkedni,ha nem jó az az időpont), kb 2 hét múlvára,vagy ha nincsenek sokan előjegyezve,akkor hamarabbra. Kell TAJ kártya, talán személyi is, de az adatokat megkérdezi tőled is,h helyesek-e.


Miután visszarendeltek megkeresed a helyet, van nőgyógyászat 1,2,3 azt hiszem,nem tudom mi a különbség..mind1..mindegyik előtt vannak padok, a behívási időpont előtt érj oda 15 perccel kb,de jobb ha félórával. Az asszisztens összeszedi időközönként a TAJ kártyát és kb a te idődben pontosan behívnak.


Egy éve voltam ott, Dr. Seres Andreánál. Ha van még kérdés, írj nyugodtan, aztán segítek ha tudok:)

2012. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted menjek a korházba vagy inkább magánorvoshoz? Telefonon nem lehet kérni időpontott? Már lassan sürget az idő mert 5 hetes multam. Még nem voltam nőgyógyásznál :(
2012. júl. 1. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Telefonálhatsz is nekik! Elvileg ez a telefonszámuk,de ha nem akkor neten keress rá: 42/465-666


Én is magándokihoz akartam menni,de az több 10 ezer, nekem viszont nincs ennyim..és kinéztem egy magándokit,és pont őt kaptam ki SZTK alapon (a már említett Seres Andrea. Megvoltam elégedve az SZTK-val, normálisak és gyorsak voltak, nem volt ciki a dolog.

2012. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 42/599-703 Ez a közvetlen időpontkérés, mind a vizsgálatra, mind az Uh-ra!
2012. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap be is telefonálok. Szerinted kapok a hétre időpontot?
2012. júl. 1. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van akkor igen! Elég sokan járnak ide, szokott tumultus lenni! De sok sikert kívánok! :D
2012. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. júl. 1. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!