Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok ajánlani Szegeden jó...

Tudtok ajánlani Szegeden jó házi gyermekorvost?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Dr Elek Ágnes volt, amikor Szegeden laktunk. Maximálisan meg voltam vele elégedve.

2012. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Mi a múlt héten választottunk háziorvost. Akihez körzetileg tartoztunk volna, nincs épp toppon, maradi és sokaknak rossz véleménye van róla, így mi is külsős mellett döntöttünk. Egy ismerős védőnő tanácsára Dr. Oszlács Edire esett a választás. Találkoztam vele, nagyon kedves, aranyos, és nagyon jók róla a vélemények.

Üdv: 31 hkm

2012. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Dr. Oszlács Edit, csak túl gyorsan gépeltem. :)
2012. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi most költözés előtt állunk, de még hová megyünk azt nem tudjuk, attól függetlenül muszáj körzeti orvost választani?
2012. júl. 3. 07:41
 5/7 anonim válasza:
Orvost muszáj választani, hacsak nem tudod megoldani, hogy a régihez vidd. De nem muszáj azt az orvost választanod, akihez körzetileg tartoznál. Mi sem abba a körzetbe tartozunk, mint a hol a dokit választottam. Vagy nem erre gondoltál?
2012. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még a kisfiam nem született meg, de csak 2 hetem van hogy keressek orvost neki, de hamarosan költözünk és nem körzetit szeretnék! ha igy lehet
2012. júl. 3. 11:46
 7/7 anonim válasza:

Szerintem lehet, csak minél hamarabb vedd fel a választott orvossal a kapcsolatot, hogy tud-e vállalni.

Üdv: 31+2 hkm

tegnap 16:36-os, ma 11:43-as

2012. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!