Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapos, Anorexiás...

Utolsó hónapos, Anorexiás kismamának energiát adni, nincs ereje. Miért van legyengülve?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Részletesebben?
2012. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán az anorexia miatti vitaminhiány miatt van legyengülve. Ezért jobb előbb kikezelni a betegséget és csak aztán gyermeket vállalni. Ha tünetmentes is, idő kell amíg a szervezete összeszedi magát. A baba meg nagyon sok anyagot kíván az anyukából. Érdemes az anorexiás kismamának a fokozott terhesgondozós ellenőrzés mellett pszichológussal is tartani a kapcsolatot.
2012. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem figyelted a kérdést,mert hamarosan szülni fog, 3-4 héten belül. Ezért kérdeztem az energia átadásról,egyáltalán van-e jelentősége vagy csak a HIT,hogy "kapott energiát"?
2012. júl. 3. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Energia átadás? Keresztényként kiráz a hideg tőle. Szóval inkább nem mondok semmit.
2012. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Angyalka légyszi bővebben kifejteni a véleményed, mert nagyon érdekelne. Várom!
2012. júl. 3. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Évekig foglalkoztam ezotériával, agykontrollal és az "energia" különböző formáival, átadási lehetőségeivel. Ám ezek egyike sem Istentől van, s mint ilyen ártalmas. Egy anorexiás kismamát nem tennék ki efféle dolognak. Nem mondom, hogy nem működik, mert annál jobban benne voltam, hogy tudjam ezek a dolgok nagyon is működnek. Viszont azt is tudom, hogy hosszútávon ártalmasak. Nem feltétlen a testnek, hanem a léleknek. Így én ezeket a dolgokat ma már tudatosan is kerülöm és másféle "energiával" élek. Istenben, Jézusban hiszek és az ő gyógyító erejében. A szeretetben amit meghagytak nekünk.
2012. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Angyalok. Én is hiszek mind abban,amit leírtál, de abban is hiszek,hogy egy kismamának inkább ennie kellene,mint energiaátadásra.Csak közeli ismerősöm és nagyon sajnálom,hogy ilyen gyenge legyen a felfogása egy értelmes embernek. Addig mindenki azt csinál még nincs kiért felelős.De amikor egy másik életért már felelős, nem teheti azt,amit akar. Nagy szüksége lenne szerintem is egy pszichológusra, egy hatalmas beszélgetésre.Ezek után már csak annyit tehetünk,hogy szoritunk a babának,hogy egészségesen jöjjön a világra és maradjon is az!!!
2012. júl. 3. 23:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, bizony ennie kellene. Mert a baba őt "eszi" meg, már ha van mit elvennie belőle. Márpedig szüksége lesz később is az anyukájára. Pszichológus kellene ez bizony tény. Az energia átadással meg inkább árt magának mint használ.Távolról ismeretlenül imával támogathatom, hogy talán még időben jó döntést hozzon. Innen mást jobbat, többet senki sem tehet.
2012. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért van legyengülve, mert a baba felemésztette minden erejét és már a végét járja. Csoda, ha nem hagyja ott a fogát a kórházban. Hogy lehet neki energiát adni? Etetni kell! Ennyi. Vitamin, szénhidrát, sok-sok kalória. Annyit, amennyit csak belé lehet diktálni. Jó ötlet még a banánturmix jó sok banánnal, és tojásfehérjével (a vége felé már nem számít annyira a nyerstojás) és akkor még rakhat magára valmit. Főleg este igyon egy bögrével, lefekvés előtt, és akkor tényleg rárakódik egy kis zsírréteg.

Pramanadival lehet még energiát küldeni neki, de szerintem teljesen felesleges. Ha saját maga nem akar enni, akkor küldhetsz neki energiát, vagy éppen imádkozhatsz érte, így is úgy is meg fog halni. Reméljük nem, de fel kell készülni a legrosszabbra!

2012. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyen!!!!!!! Egy lelkibeteg ember miért vállal egyáltalán gyereket???? Előbb meg kéne gyógyulni.szerencsétlen gyereke is ez a sors vár.
2012. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!