Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok....

Csaponane kérdése:

18 hetes terhes vagyok. Anyukám nagyon beteg, áttétes agyrákos. Nagyon félek, hogy most elveszítem. Szerintetek mi lehet a babámmal ha egy ilyen trauma ér? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne érjen ilyen trauma, szívből kívánom, hogy jobban legyen!!


Ha netán mégis érne ilyen tragédia, akkor meg kell próbálnod nagyon erősnek lenni a picurkád érdekében és gyorsan túltenni magad ezen. Te ismered az állapotát és az esélyeit, és ha olyan szörnyű a helyzet, akkor meg próbálj meg felkészülni erre. Talán én még keresnék egy pszichológust is, aki segíthet.

2012. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, én is szaksegítséget ajánlanék. Nem kell mondani senkinek, de érdemes eljárni egy pszichológushoz, aki segít felkészülni rá, mert a hirtelen sokk neked is problémákat okozhat! Keress segítséget (ne barátot, olyat, aki tudja, mit csinál) szerintem már most!
2012. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon sok erőt kívánok ehhez a tortúrához amin most keresztül mész, de szerintem is az a legésszerűbb dolog ha agyilag és lelkileg is felkészíted magad erre a tragédiára a baba és a saját érdekedben is! De adja a jó Isten hogy ne veszítsd el az Anyukád!

Nagyon sajnálom!

Kitartás!! :(

22 hkm

2012. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
semmi baja nem lesz a babádnak jó eséllyel. nekem az apja halt meg a terhesség alatt és egészséges lett hála istennek. de kívánom, hogy jobban legyen anyukád.. neked meg sok erőt
2012. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépem köszönöm mindenkinek az őszinte válaszokat. Azt hiszem megfogadom a tanácsokat. Hiszem nekem most már a kisbabám is fontos. Reménykedek, hogy Anyukám összeszedi magát. Mást sajnos amúgy sem tehetek. :(
2012. júl. 4. 12:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Nagyon sajnállak, hogy ilyen borzalmat kellett átélned. Mennyi idős terhes voltál amikor megtörtént a baj?
2012. júl. 4. 12:29
 7/10 anonim válasza:
72%
Én olyan 9 hetes terhes lehettem az első babámmal, amikor kiderült, hogy édesanyámnak agytumora van, de sajnos neki már elég későn vették észre, úgyhogy már nem tudtak segíteni. Édesanyámék egy másik városban éltek, ezért vártunk a hírrel, személyesen szerettük volna elmondani neki, hogy unokája lesz és nem telefonon. De sajnos már nem sikerült. Pár nap alatt elvitte a betegség. Az, hogy ilyen gyors lefolyású volt a dolog, egy orvosi hibának "köszönhető". Ezért nem tudtunk már vele beszélni. Kb. 12 hetes lehettem amikor temettük. Természetesen a babának nem lett semmi baja. Most is itt játszik mellettem, most 17 hónapos, és a 20 hetes pocaklakóm is itt ül a pocakomban. Szerintem, ha időben észrevették volna a dolgot, akkor tudtak volna segíteni rajta. Van két ismerősünk is, akit kezeltek és jelenleg is tünetmentesek.
2012. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a veled történteket. Iszonyú hogy az ember nem tehet semmit ellene. Az viszont egy áldás, hogy a baba egészségesen megszületett. Én is csak bizakodok, mást nem tehetek. Köszönöm, hogy írtál. Jó babázást és jó egészséget kívánok nektek!
2012. júl. 8. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Hogy vagy, kedves Kérdező?
2013. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy krédező,te baba és családod?
2021. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!