Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó lehet olyan, mint...

A nyákdugó lehet olyan, mint a beágyazódásos vérzés? Olyan színét illetően alvadt, barnás váladék is?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt voltam méhszáj vizsgálaton, ami mondhatni elég erőteljesre sikeredett, de utána semmi váladékozás, viszont most kb egy bő órája pisilést követően barnás folyás szerű váladékot láttam a papíron. Amit sokan írnak, hogy nyálkás, a látottakra egyáltalán nem igaz. Szerintetek??
2012. júl. 5. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?Nekem is ilyen volt harminc valahány hetesen a vizsgálat után.Másnapra.1-2 napig tartott.Aztán 38 hetesen vizsgálat nélkül.Akkor mondták hogy az a nyákdugó volt és betöltött 41 hétre szültem.Van aki 30X hetesen elhagyja a nyákdugót :) de szülés csak az adott kiírásra
2012. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
39. hetet töltöttem. Szóval már nem jönne korán. :)
2012. júl. 5. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy csak amiatt volta valami, mert megvizsgált! Nekem a nyákdugó is távozott már, engem is a doki tegnap vizsgált, és nekem is hasonló volt, mint neked, de szerintem ez nem az volt! Csak, hogy megpiszkált benn dolgokat

40 hkm

2012. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem szülés előtt egy nappal ment el a a nyákdugó kisebb része, a nagyobb része pár órával szülés előtt távozott.

A színe és az állaga olyan mint a - elnézést mindenkitől de máshogy nem tudom megfogalmazni- szóval olyan mint a takony...és nagyon sok, ha egyben távozik.

Remélem segítettem.

2012. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nem olyan volt. rózsaszínes halvány takony állagú, ahogy az előttem szóló írta. nekem van méhszájsebem, a doki szerint az csinál ilyen barnát, sztem megsérthették a méhszájat.
2012. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!