Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok! Ma egész nap...

21 hetes vagyok! Ma egész nap éreztem, hogy mocorog a babám, alig alig pihent! És most meg bekeményedett a hasam. Normális ez?

Figyelt kérdés
Bevettem egy magnéziumot és pihenek. Mit tegyek, hogy elmúljon a keményedés?
2009. júl. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Pihenj és na akkor szedd be a magnéziumot, amikor már bekeményedett a hasad, hanem szedd folyamatosan. Nem lehet túladagolni. Ha magneB6-ot szedsz vegyél be nyugodtan napi 3-at, s legközelebb ha mész a dokihoz akkor beszéld meg vele. Ha nem múlnak a keményedések, akkor pedig hívd fel az orvost vagy a védőnőt. De általában a pihi és a magnézium segít.... 18 héttől keményedek. Alapból napi 450 mg magnéziumot szedek, ha többet keményedek rádobok még 150 mg-ot. (De én erősen keményedtem/ek és ezt orvos mondta!!!! -ez csak a példám) De aki ilyen korán keményedik annak kell a magnézium.

Boldog Babavárást!

24 hetes kismami

2009. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

TEgnap az én babókám is nagyon aktív volt.MÉg csodálkoztam is hogy mikor pihen ha ennyit mocorog:-)Estére én sem voltam valami fényesen,de még nem nagyon tudom megállapítani a keményedést.Lepihentem és jobban voltam én is.

Boldog babavárást!

Üdv:22 hetes km.

2009. júl. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már 11. héttől szedek napi 250mg magnézimumot és tegnap előtt kimaradt, úgy látszik ez lehetett a baj. Ma már jól vagyok, tényleg segít ha lepihenek. Nektek is boldog babavárást!
2009. júl. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!