Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen szex utan kemenyedes?

15 hetesen szex utan kemenyedes?

Figyelt kérdés

Tegnap ejszaka egyutt voltunk a parommal, belefeledkeztunk, es picit vadra sikerult. (ezalatt azt ertem, hogy en voltam felul, teljesen bement, es gyorsan mozogtam) :)

Bocsanat, hogy ennyire reszletezem. Nem volt orgazmusom, de nagyon elveztem. Utana kb 5-10 percig olyan kemeny volt a hasam, mintha egy kő lenne benne, nagyon megijedtem. Ugye nem tortent baja a babanak emiatt? Es normalis ez 15 hetesen? Amugy sosem fordult meg ez elo, de szex utan most van masodszorra ilyen.



2012. júl. 8. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gond lenne, de a keményedésed jelzi, hogy le kéne állni, mert hosszútávon nem tesz jót. Még ha orgazmusod nincs is, attól függetlenül a párod irritálhatja a méhszájadat (hiszen mélyre ment), és ez viszont görcsökhöz és talán még vetéléshez is vezethet. Én azt vallom, hogy a terhesség nem arra való, hogy szexeljünk, de én én vagyok, és a "normális" emberek továbbra is szeretkeznek terhesség alatt. De jobb ha visszavesztek a tempóból, hiszen a tested is jelzi, hogy ez nem igazán jó.

Ha görcsölnél és véreznél utána, akkor azonnal orvos!!!! Nem viccelek!!!

De ha görcs és vérzés nincs, csak keményedés egy pár percig, amit old egy langyi fürdő, akkor nincs baj. De legyen ez nektek figyelmeztetés!

Szép babavárást!

2012. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
atya eg! A terhesseg nem arra valo, hogy szexeljunk ??van vmi gondod vagy eltiltott az orvosod mert veszelyeztetett vagy? Hogy vissza kell venni a tempobol az biztos, de egy problemamentes terhesseg alatt nem tiltott a szex. Beszelj az orvosoddal errol a kov. Vizsgalat alkalmaval.amugy teljesen normalis, akkor van gond ha verzessel gorcsokkel tarsul, fajdalmas vagy egyeb szuleszeti/nogyogyaszati okbol el vagy tiltva de azt tudnad. A magnezium enyhit az ilyen tuneteken nekem pl egy huvelyi vizsgalat soran is bekemenyedik par percre aztan elmulik minden problema nelkul. Az en dokim szerint ez nem koros.
2012. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rendszeresen szexeltünk a terhesség alatt. A "keményedést" ismerem, én is éreztem a párom pocakján, jóllehet csak orgazmus után. Nem volt gáz, atránylag hamar elmúlt.
2012. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!