Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a meretek megfeleloek?...

Ezek a meretek megfeleloek? Fraszt kaptam!

Figyelt kérdés
Volt taval egy missed ab.om es iden egy vetelesem. Kicsit ezert is vigyazok/izgulok jobban terhesseg alatt. Utolso menzes idopontja majus 12. Eszerint ma vagyok 8+2. 28-an a doki azt mondta kisebb 2nappal a baba ugyhogy akkor 6+5 helyett6+3 volt es 4mm volt a crl. Most voltam szonogragusnal, aki szerint nem vagyok 8hetes csak 7+3. Crl 13mm. Aggodbom kene? Megint nem no rendesen? Nektek mennyi volt? Koszi a valaazokat! (hibakert bocsu, az erintokepernyo nem az erossegem)
2012. júl. 9. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az elején 2 héttel volt lemaradva, amikor 7 hetes voltam még csak 5-nek mondták a méretei alapján, majd kicsivel később csak egy héttel volt lemaradva, a 24 hetes UH-on meg a BPD alapján már bőven behozta a lemaradását.

Ilyenkor ez még teljesen normális, ne aggódj, ha az orvos nem mondja, hogy baj lenne, akkor biztos nincs.

Boldog babavárást :)

29hkm

2012. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan nem vagyok szakértő de nekem 9+5nél volt a CRL 17mm és 8hetesnek mondott a doki, így a 12.heti uh-m is elcsúszott 2 héttel. Azóta minden rendben a kicsikémmel, 29 hetes vagyok. Csak nyugi nem lesz semmi gond, várd meg a következő vizsgálatot. Szorítok :-)
2012. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj,dehogy kéne aggódnod.Egy-két nap ide vagy oda nem oszt,nem szoroz.Amivel most le van maradva behozza később.
2012. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Az én babám 1 héttel kisebb a koránál, az sem jelent problémát. Lehet, hogy később volt a peteérésed. Ne aggódj!!
2012. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is május 12-én volt meg utoljára,6+4 napon még csak üres petezsákom volt 7+4 napon pedig szikhólyag és 1cm babó pulzáló szívcsővel.Nekem azt mondta a doki hogy minden oké csak nem pont középidőben fogant a baba.Szerintem neked sem kell aggódnod!A fiam 8+3 napon 15 crl volt senki nem mondta hogy baj lenne,39 hétre született 3300g és 51 centivel.
2012. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy héttel volt kisebb, ezért mentem a 13. héten a 12. heti ultrahangra. Viszont addigra már napra pontosan behozta a méreteit, azóta is tartja, se kisebb, se nagyobb.
2012. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8 hetesen 14,8 mm volt! Nem kell aggódnod

40+3 hkm

2012. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaaaaj NAGYON KOSZI csajok!!!!! :))) megnyugodtunk kicsit :) mindenkinek boldog babavarast akiknek megszuletett pedig sok egeszseget es oromot kivanok! :)
2012. júl. 9. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én babámat 26 hetesen még 24+pár naposnak mondták 4D-n, 28.héten pedig már 29+5-nek.. Ez ilyen! Az elején is el volt számolva,a 12 hetes UH-n a tarkóredő értéke is kisebb volt pár milivel,de ilyenen ne aggódj!

minden rendben lesz Veletek!

boldog babavárást!

30 hkm

2012. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!