Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheseben elég reggelire egy...

Terheseben elég reggelire egy müzliszelet a második trimeszterben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Étkezz rendesen! Majd leadod, ha megszületik!

40+3 hkm

2012. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy elég! Remélem nem akarsz fogyókúrázni pont most??
2012. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit kívánsz (bírsz) megenni, akkor igen.
2012. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami táplálóbbat egyél!
2012. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok: Direktbe nehogy keveset egyél. Nyugalom ami felmegy le is megy.
2012. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit bírsz csak megenni, akkor elég, de ha éhes vagy, akkor egyél nyugodtan, reggelire bármennyit ehetsz! Persze ne vidd túlzásba, mert fájni fog tőle a pocid, de ha csak ennyire futja, akkor sincs baj. Én pl. nem is reggelizem (alapból sem), mert fáj tőle a gyomrom. Ebédre rendesen ebédelek, vacsira meg gyümölcsök általában.
2012. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha neked ennyi esik jol akkor eleg. en is van hogy csak egy banant eszek.
2012. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és nincs gyerekem, de megboldogult diákéveimben még úgy tanították, hogy a női test a magzat védelmére lett kitalálva. Amíg nem csinálsz magaddal valami extrém dolgot, mindent elvesz tőled a tested és a gyereked kapja. Radikális kijelentésekre hajlamos biológia tanárom szerint a gyerek úgy szív ki belőled mindent, mint egy daganat. Te is jobban jársz pár kilóval, mint potyogó fogakkal.
2012. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha azért eszed csak azt, mert azt kívánod és nem bírsz többet enni, akkor ok. Én is kevesebbet ettem terhesen, nálam a kívánósság teljesen kimaradt.

Viszont ha amúgy ennél többet is, csak vigyázni akarsz a vonalaidra, akkor ezt most sürgősen felejtsd el. Egyél amit és amennyit megkívánsz, persze ésszerű keretek közt.

2012. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyél ugyanúgy, ugyanannyit, mint a teherbeesés előtt (ha nem voltam súlyproblémáid és spéci diétát nem irt elő a doki). Amennyit akkor ettél az elég most is. Nem kell sem kettő helyett enni, sem fele annyit enni, mint korábban, hogy ne hizz el! Csak úgy, mint eddig!
2012. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!