Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsav probléma már 33...

Gyomorsav probléma már 33 hetesen? Hogy lehet ezt végig kibírni? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Az első babával csak a 36. héten kezdett éjszaka gondot okozni a savam.

Most vagyok 33 hetes és napközben is sokszor érzem,hogy szinte a torkomban van. De éjszaka valami elviselhetetlen, ittam vizet/tejet de egyik sem vált be, csakis a Gaviscon,amit a gyógszertárban adtak, idáig már be kellett vagyek 4-5 szemet, de hol van még a szülés. Csak nem szeretném ezt minden áldott éjszaka szedni:(:(:(


2012. júl. 11. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A rennie nekem használt. Lefekvés előtt pár szem keksz, hogy felszívja.
2012. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
este csak nagyon keveset egyél,napközben is kerüld a fűszeres zsíros kaját,szénsavast és kávét sem szabad,A rennie nekem is bejött.Este amaddig tévéztem hátam mögé raktam egy csomó párnát és félig ültem.Ha teljesen vízszintesen fekszel könnyebben vissza csorog a sav.
2012. júl. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pattogatott kukorica nekem nagyon jó volt összeszedte a savat, nem zavart utána. Plusz tényleg rennie.
2012. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Salvus vizet.
2012. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tedd magasabbra a felsőtested, amikor alszol (párnákkal) és így nem olyan durva. A tej, meg a keksz csak ideiglenesen tud segíteni. A legjobb, ha áttérsz a lúgosabb kajákra, keress rá neten, hogy mik azok az tételek, amelyek lúgosítanak!
2012. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem már a 20.hét óta kínoz a gyomorsav,éjszaka sokszor már ki kellett köpjem. A Salvus víz tényleg hatásos,nagyon jó,csak én rosszul vagyok az ízétől. Nekem semmilyen más módszer egyébként nem vált be,így sima vízzel szoktam hígítani a Salvust és úgy elviselhetőbb. Gyógyszertárban de még a Tescoban is lehet kapni,másfél literes kb. 600Ft.

Minden jót,és boldog babavárást!

28hkm

2012. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettővel visszatérő probléma volt, egészen az elejétől sajnos. Ami jó volt rá, az a jeges víz, és - légyszi, ne kövezzetek me érte - nekem használt 1-2 korty kóla, bár ez utóbbit csak nagyon ritkán ittam, és tényleg csak max. 2 kortyot.
2012. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,utolsónak írom,hogy nekem a védőnő még a hányásra is a kólát ajánlotta :) És uh előtt is szokták mondani,hogy igyak kólát,mert akkor ébren lesz a pici. Szerintem ha néha megiszol egy kis kólát,azzal semmi baj nincsen :)
2012. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!