Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten milyen vizsgálatok...

12. héten milyen vizsgálatok lesznek? Miért kell fizetni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Genetikai uh - negyedórás , tarkóredő mérés , gerinc épségének és meglétének vizsgálata, koponya meglétének vizsgélata, orrcsont stb.

az embrió itt már magzat méreteinek alapján a terhességi kor pontosítása a szülés idejének eszerinti kiszámitása.


van vérvétel a 12 hét körül ez helyfüggő van ahol ilyenkorra már a kész laborlelet megvan de sok helyen még csak kiírják a labort.


kiskönyv is hasonló van hogy most írkálják be a visszamenőleges adatokat és van ahol vinni kell .


van EKG kell egy fogászati kontroll is ezeket bepecsételik.


fizetni ezekért nem kell !


ami fizetős az a 4 markeres vizsgálat külön vérvétel és a magzatvíz vétel ha jól tudom .

2012. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idézek:
2012. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamikor ilyen idősen végzik a toxoplasma vizsgálatot is,ha kéred.Azért fizetni kell.
2012. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont tegnap voltam 12.hetin maszekba.Egy hosszabb részletesebb ultrahng volt most (nyakiredő,koponya,gerinc,fejkörfogat,combcsont meg ilyesmiket nézett) aztán ott vettek tőlem vért is és az eredmény ma vagy holnap már meg is lesz,megtelefonálja a doki.Ezt a vizsgálatot úgy hívják hogy kombinált teszt (én azt választottam) ez 30 ezer ft.De lehet választani az olcsóbbikat is az nem ilyen összetett az 20 ezer.De ezt te döntöd majd el.Hú lehet zavaros voltam egy picit.Összességében egy élmény volt mert már emberi kinézete van a magzatnak és látni ahogy mozgatja a végtagjait :) apuka is bejöhetett,nekünk egy élmény volt.
2012. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!