Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! 32. hetes...

Kedves Kismamák! 32. hetes kismama vagyok es megjelent a mellemen a striák, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap mozgok valamit,joga,pilates.

Már 7 honapja kenem magam striak elleni kremmel + mandulaolajjal.

180 gr ch -s dietan vagyok terhessegi cukor miatt,tehat nem is ehetek sokat,update termekeket eszem.

27 eves vagyok es a borom is nagyon szep volt...eddig.

A csaladomban nem jellemzo,hogy striak legyenek.

Mit csinalhatok rosszul? A hasamon semmi nincs,viszont a mellemen tele lett egyik naprol a masikra piros csikokkal,es ma reggelre pedig a labamon is vagyis a combonon a hasam alatt.

Totál kivagyok,ez mar visszafordithatalan.ugy hallottam.


2012. júl. 11. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez ellen nem tudsz mit tenni, mert ez genetika.

37 éves vagyok, harmadik babánkat várjuk, soha sem kentem magam semmivel, még csak néha sem, hatalmas hasam van, és egy darab csíkom sincs sehol sem.

Talán majd szülés után elhalványulnak...

32 hkm

2012. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez ellen nem tudsz tenni. az elejétől kentem magam mindennel, a melleim mára úgy néznek ki, mint a napocska.. a hasamon nekem sincs semmi, ellenben a derekamon. nekem oda jön a felesleg, reped is jócskán, de a melleim a legdurvábbak. és ezekre hiába a krém, az olaj, bármi, nem fognak elmúlni, csak halványodni. a helyük mindig meg lesz, de hát valamit valakiért, nem?

30 hkm

2012. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeket nem tudod eltűntetni. Ez genetika. A kötőszövet eddig birta, most megrepedezett. Nekem az egész testem tele van és még nem szültem, csak sokat hiztam, majd fogytam. Semmivel sem tudod elfedni. El fog halványulni idővel, de mindig látszani fog már. De nem katasztrófa! Meg lehet tanulni együtt élni vele. Kevés embert ismerek, akinek nincs egy sem. A páromnak is van, pedig 70kg-s és sportos :) Ez ilyen. ADottság.
2012. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, és kb 1 hónapja van a combom szétrepedve. Sosem volt egy csíkom sem. :( Nagyon csúnya, (combra hízok szinte mindent) én is el vagyok keseredve, de remélem kifehéredik... 23 éves vagyok, és az én bőröm sem csinált ilyet sosem. :(
2012. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már kijött, nem tudsz tenni ellene semmit :(
2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtató,hogy nincs mit tenni:) hat akkor ez van.köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!