Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forro furdo, lepcsozes,...

Forro furdo, lepcsozes, orgazmus. Hnapra lehet hogy beinditja a szulest?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a baba készen áll az indulásra, akkor igen, ha még maradni szeretne, akkor nem.


De miért ilyen sürgős?

2012. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek válik be, sőt, nem is egészséges, nem támogatják az ilyen szülés beindító praktikákat!

41 hkm

2012. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a nyákdugó még fenn van, akkor talán a sperma az ami beindíthatja a szülést, elvileg a spermában vannak olyan anyagok amik beindíthatják a szülést.

Különben én mindent kipróbáltam, még bicikliztem is, de ő akkor jött amikor akart.:)

2012. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazából beindíthatja. Vacsira egyetek valami jó csípőset, hátha.. :)

Én anno a dokitól kérdeztem, hogy nem lehet-e valahogy előcsalogatni, mert nem nagyon hallkgat rám. A doki azt mondta, hogy majd ha ő akar, akkor úgyis jön. Hagyjuk csak békén, ez "élete első döntése" :D

Ez annyira megfogott, hogy utána nem próbálkoztunk, döntsön csak Ő :)

2012. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindent ettem, ami csípet, lépcsőztem, forró fürdő, szex, de amikor már császárra kényszerültünk még csak fél centire voltam kitágulva! :S


Semmi nem használt! Próbáld ki, de ne éld bele magad!

2012. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Forró fürdőt én nem vennék, a lépcsőzést is kíméletesen végezném. A szexnél a spermának van szerepe,mert oxitocin van benne kis mennyiségben.

Remélem segítettem.

Könnyű szülést!

2012. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de a spermában nincs oxitocin. Prosztaglandin van benne, aminek méhszáj puhító hatása van, a szülés indító zselé is ezt a hormont tartalmazza (csak nagyobb mennyiségben).

Oxitocin a nőben termelődik, ha orgazmusa van az együttlét alkalmával.


De mint írtam, egyik sem indítja be a szülést, csak ha a baba már készen áll.

(Én bábakoktélt is megittam, mert nem akartam befeküdni napokra az otthon maradt gyerekeim miatt, de az sem használt, pedig az jóval erősebb hatású minden egyéb praktikánál...)

2012. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Húúú akkor nekem mit magyarázott a szülésznő?

Pontosítás elfogadva! :D

2012. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!