Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki az ötödik,...

Van itt olyan aki az ötödik, hatodik vagy hetedik babáját várja?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy ki az aki ilyen nagy családban él, egyáltalán van e olyan aki a mai világban be mer vállalni ennyi gyerkőcöt.
2012. júl. 11. 20:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

5.babámat várom:)

Van egy 6,egy 4,5,egy 3 és egy 1,5 éves gyerkőcöm,36 hetes kismama vagyok.Persze a gyerekeim kora csak megközelítő,nem napra pontos:)Azt hiszem több bébi nem lesz,sajnos.Imádtam/imádok terhes lenni,imádom az újszülöttet,na meg persze az utána lévő éveket:D De egyszer be kell tudni fejezni.Imádom a gyerekeket.Az első babám "későn",30 éves koromban született.Addig igyekeztünk megteremteni minden szükségest magunkat.Én 24 évesen fejeztem be az egyetemet,5 évet dolgoztam a legnagyobbam születése előtt,de közben is tanultam.

2012. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Kedves utolsó, le a kalappal, felnézek rád!

Mi a harmadikat várjuk, 32 hetes vagyok, már most rettegek mi lesz.

Pedig a legnagyobb már 10 éves.

Sok boldogságot!

32 hkm

2012. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Köszönöm szépen,és neked is sok boldogságot kívánok,kedves utolsó!
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Én nekem még csak egy gyermekem van egy 6 hónapos de úgy vagyok az egésszel mint az első. Csodás érzés a terhesség és a gyerek felnevelése.
2012. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van egy 6éves kislányom, egy 4 éves kisfiam, és egy 1,5 éves kislányom. Több babát nem terveztünk, de mégis teherbe estem. Mint kiderült ikrek lesznek. Még csak 13 hetes vagyok, de nagyon félek. Nem az anyagiakkal van a gond, csak maga az a gondolat, hogy 5 gyerkőc. Sokszor azt mondom, hogy a 3mal is nehéz, de mi lesz két újszülöttel? Nagyon felnézek rád, kedves első :)
2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Minden elismerésem az utolsónak.Nekem csak kettő van,de elképzelésem sincs ,hogy bírnék el még 3-mal.Sok kitartást kivánok!!!!!!!!!
2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm a válaszokat. Gratulálok mindenkinek, és persze kitartás! Nálunk elképzelhető hogy úton van a hetedik baba, ezért tettem fel a kérdést. De látom nem vagyok egyedül, másnak is van több gyerkőce:)
2012. júl. 11. 22:06
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Hetedik?

Nekem az már kicsit sok lenne.

A férjem 4et szeretne, most várjuk a másodikat. A harmadiktól nem félek, de a négy már lehet sok lenne. De addig még sok víz lefolyik a Dunán...

Le a kalappal!

És mikor lehet tudni, hogy tényleg jön-e a hetedik baba?

36hkm

2012. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Én az ötödiket várom de biztos hogy lesz hatodik is. :)
2012. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tényleg jön a hetedik baba:)
2012. júl. 14. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!