Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huvelyi ultrahangon lathato a...

Huvelyi ultrahangon lathato a mehen kivuli terhesseg?

Figyelt kérdés

Anyukak segitsetek!Milyen tunetei vannak?

Nem erzem jol magam a hasammal, labaim nehezek lazas vagyok, nagyon rossz a kozerzetem,meg labra is alig tudok allni!

Ma voltam nogyogyasznal megvizsgalt, hasi ultrahangot is csinalt huvelyi uton. de elfelejtettem megkerdezni, hogy mehen kivuli terhessegem nem lehet-e.


2012. júl. 13. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nem gondolod hogy szolt volna ha az?
2012. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy látná, ha méhen kívüli lenne. Már koraterhesen megállapítható dolog ez ultrahanggal, úgyhogy ha doki nem látott semmi rosszat, akkor csak egyszerűen terhestüneteid vannak, amik nálad így jönnek elő.
2012. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem látszott volna méhen belül, visszahív egy pár nap múlva. Ha arra gyanakszik, hogy nincs jó helyen a baba, akkor fel kell világosítania, hogy mire kell figyelned: hirtelen erős fájdalom, vérzés, ilyenkor azonnal ügyelet! Nekem ilyen gyanú állt fenn, ezért merem írni. Nálad valami más lehet, inkább megfázásra gondolnék. Vagy egyszerűen ilyenek a koraterhesség tünetei nálad. Ennek ellenére, ha nyugtalan vagy, menj be az ügyeletre, és kérj vizsgálatot!
2012. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, szólt volna ha méhen kívüli lenne. Erre senkinek nem kell külön rákérdeznie. :)
2012. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos akkor elmondom a történetem, nem ijesztésképp. 1,5 héttel azután, hogy nem jött meg, csak barnás maszatolgatásom volt, elmentem a dokihoz. Csinált hüvelyi uh-t, azt mondta, nem lát babát a méhemben, de azt egy szóval nem tette hozzá, hogy kívül mi a helyzet. Közölte velem, hogy 2 hét múlva menjek vissza, vagy ha a vérzésem erősödik, akkor menjek kórházba. 1 héttel később nagyon begörcsöltem, irány az 1-es klinika, mert szombat volt. Azonnal bent tartottak méhen kívüli gyanújával. 1 hétig ott voltam bent, akkor már kb. 7 hetes voltam. Minden nap csináltak uh-t, de se kívül se belül nem láttak babát. Végül 5 nap elteltével fél órás uh vizsgálat után, találtak egy foltocskát, hogy talán az a baba, de másnap a laporoszkópiás műtétet is úgy kezdték el, hogy mondták, előtte beküldik a kamerát, megnézik, hogy biztos az e az, és ha igen, akkor kiszedik. Sajnos az volt.
2012. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolso!

Nagyon sajnalom ami tortent Veled!

Nekem mejott a menstruaciom, kb egy 2-3napja mult el. Nem tunt fel semmi rtendellenesseg, csak nagyon faj a hasam derekam, labaim mint az olmok es nagyon emelygek, neha ugy erzem elajulok.Vervetlet is csinaltak, minden negativ. Eleg rejtelyes az egesz, remelem csak egy virus, meglatjuk. Algopyrinen kivul semmit nem irtak fol.

koszonom hogy megosztottad velem ami Veled tortent es alegjobbakat kivanom!

2012. júl. 13. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!