Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után könnyebb lesz a szex?

Szülés után könnyebb lesz a szex?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon régóta fájdalmas minden együttlét. Semmilyen fertőzésem nincs,(és nem is kúr félre) (mi is erre gondoltunk), orvos megvizsgált. Hosszú az előjáték és mindig óvatos velem! Amióta terhes vagyok azóta ritkább az együttlét valahogy nem is kívánom, szülés után lehet, hogy jobb lesz majd, ha kitágulok?
2012. júl. 14. 16:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem nem semmilyen fertőzésem sincs, orvos már megvizsgált! Az viszont lehet, hogy nem tudok teljesen ellazulni, köszia válaszod
2012. júl. 14. 16:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülést nem tudom, mert császárom volt. De régebben nekem is voltak hosszabb ilyen időszakok (semmi betegség, gyengéd szex és mégis fáj) és a hüvelyflóra-pótlás segített. Libidócsökkenésnek még ugye most hormonális oka is lehet, ami sajnos - bár nem feltétlenül! -, de folytatódhat majd szoptatás alatt is... Mindenesetre ne hagyd szegényt teljesen "parlagon" addig se :)
2012. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyebb. Ha gátat metszenek, akkor még az is érzékeny marad sokáig, ha nem, akkor ugyanilyen marad.
2012. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2012. júl. 14. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt is embere/szervezete válogatja.


Az én dokim azt mondta, ha hüvelyi szülésem lesz, biztosan könnyebb lesz utána.

Én remélem, én is szenvedek ezzel, sajnos :((

2012. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem sokkal jobb lett. Előtte nagyon rossz volt szinte mindig fájt, de szülés után minden megváltozott (pedig gátmetszésem is volt és már a szülést követő 6. héttől érezhető volt a változás).
2012. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Jajj, ennek nagyon örülök, kedves 6-os!

Remélem mi is így leszünk majd ezzel :) :) :)

2012. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem én is :)
2012. júl. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!