Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes vagyok. Reggel óta...

37hetes vagyok. Reggel óta gyenge vagyok, alig tudok felkelni, hasmenés hányinger, csukódik le a szemem. Nem tudok enni. Pici mocorog rendesen. éreztek hasonlót? ügyelet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt két nappal éreztem magam így mindkét gyermekemnél.Hasmenés szülés napján jelentkezett .Lehet itt az idő :)
2012. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én már örülnék,mert szörnyen érzem magam.. Keményedik a pocak meg belenyilall odalent..várok még kicsit ..de ez szörnyű:(
2012. júl. 14. 17:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is hasonló van. Gyenge vagyok, reggel 3X voltam Wc-n, reggel elkezdett görcsölni a hasam és nagyon nyílalt a derekamba a fájdalom. Aztán mikor már azt hittem, hogy itt az idő akkor elmúlt. Nyákdugó tegnap este távozott. Éhes én sem vagyok. Már nagyon mennék szülni, mert kivagyok már tegnap óta. Nálunk második baba.

Kitartást!!!

37 hkm

2012. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyákdugóm még nem ment el, és 2100 a méhszájam..de remélem:) köszönöm
2012. júl. 14. 18:35
 5/14 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem is ment ma a hasam, és ájuldozom az álmosságtól:) Ugyan enni ettem, de nem esett jól, a pici mocorog ezerrel. Holnap leszek 37 hetes.

Szerintem ez az időjárás miatt van, legalábbis nálam, mert én még tuti nem szülök:)

Megbeszéltem a lányommal, hogy kivárja a 3 hetet, mert még sok a dolgom:)

2012. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok, pont így érzem magam. Biztos valami időjárás változás, mert szerintem még én sem szülök, elvileg zárt a méhszájam teljesen, a nyákdugó sem távozott. Viszont nekem két hete megy a hasam, folyton hányingerem és légszomjam van. Ma még gyengeség társul hozzá, bazi alacsony vérnyomás (80/40), szédelgek, légszomjam van.

Kitartás Nektek erre a néhány hétre!

36 hetes kismama

2012. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szintén 37 hetes vagyok és hasonlóak a tüneteim, az összes meg van, mint neked, kivéve a hasmenést, mert az már elmúlt, de nekem is volt 1-2 hete pár napig.
2012. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok én is. Még közel sincs a szülés, Mi is megbeszéltük, hogy véletlen sem jön előbb, majd csak a kiírt napon. Már egy-két hete volt hasmenésem, hányásom pár napig. Pedig még most is teljesen zárt a méhszájam. A gyengeség ilyenkor már "természetes" pláne ilyen időjárás mellett. Éhes én sem vagyok. Egyáltalán nem mentem ügyeletre, egy-két nap után elmúlt magától.
2012. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hasmenés megmaradt,de már nem vagyok rosszul szerencsére.. A pocim nem kemény. Picikém keveset mozog.. Lehet hogy,ha nem aktiválja magát bemegyek ügyeletre
2012. júl. 15. 09:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha keveset mozog a pici, az is lehet előjele a szülésnek. Szerintem készülődik kifelé, csak még nem tudni, meddig si tart ez a készülődés.

Ma hasonló cipőben vagyok én is. Csak nincs hasmenésem.

37hkm

2012. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!