Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mara teljesen elmult a szülest...

Mara teljesen elmult a szülestöl valo stresszem, es egy hihetetlenül magabiztos, kellemes közerzet alakult ki bennem. Mas is atelte ezt a nagy lelki valtozast?

Figyelt kérdés

Raadasul ma reggelre pont a ket szemöldököm között kijött egy piros folt (talan pattanas lesz) es ez olyan mintha a 3. szemem lenne... Jo, nem akarom tulmisztifikalni a dolgokat, de teny, hogy en tenyleg agyon izgultam es panikoltam magamat, es mindez elszallt most... Boldog vagyok, es kiegyensulyozott... Honapok ota most elöször.

Meseljetek, ez nalatok hogy volt?


2009. júl. 13. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Bennem nagyon erősek voltak mindig az anyai ösztönök,biztos vagyok benne,hogy hülyén hangzik,de én azthiszem azért születtem ide,hogy anya legyek.Mármint mindneki ezért születik persze,meg a gyereke az élete értelme,de én úgy értem ezt,hogy mintha ez lenne a hivatásom is.Szóval egészen addig amíg ide nem jöttem nem is féltem ettől az egésztől,aztán ahogy olvastam itt,hogy milyen borzalmak történnek szülés közben beijedtem.Fél évig ez volt,aztán vmelyik nap,azt álmondta,,hogy szülök(nem mintha már 10 éve nem ezt álmondám minden nap szinte),de egyáltalán nem fáj,sőt mosolyogtam álmomban és szinte éreztem,hogy ez valóság.Tényleg valósághű volt fájt de nem féltem.nah azóta én sme félek,olyan jó,pedig addig rettegtem:)
2009. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!