Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ehet-e Norbi Update-s...

Kismama ehet-e Norbi Update-s termékeket? Árt ez a babának?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 06:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből a termékekből hiányoznak a fontos alapanyagok! Csak a haszon kedvéért állítják,hogy egészségesek!

Egyél sok gyümölcsöt,zöldségfélét,tejet,tejtermékeket. Táplálkozz változatosan,akkor a babád is megkapja a szükséges vitaminokat.

2012. júl. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3/3! Nagyon köszönöm, természetesen étrendet változtatok!
2012. júl. 15. 06:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Inkább ne edd. Tele van minden fèle mesterséges adalékkal.

Semmi olyat nem tartalmaz, ami hasznos lenne a szervezetre nézve.

2012. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem enném, nagyon mű. És mondjuk oké, hogy nincs benne cukor pl, de helyette a sok édesítőszer többet árt, mint ha mondjuk megeszel egy pici cukrot.
2012. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

Én ezerrel Norbi-ellenes vagyok, szóval én nem ajánlom (különben is minek akarsz diétás kaját enni terhesen?). Hallottam olyan rémhírt, hogy valaki terhesen norbi update kaját evett, mellé rubint rékázott és éhenhalt benne a baba. Nem tudom mennyi benne a valóság, de el tudom képzelni.

Inkább egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, rostokban gazdag ételeket, tejtermékeket, fehérjéket, kerüld a szénhidrátokat és igyál rengeteg folyadékot. Valamit, orvosi javaslat mellett terhesvitamint. Hidd el, sokkal többet érsz vele, mint ezekkel a mű izékkel.


Jó egészséget mindkettőtöknek!


21 h km

2012. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Jézusom Médea....de sok eszed van..Egyél nyugodtan,aki rossznak tartja az valójában tudatlan.
2012. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan ehetsz. Hidd el, ha bármi gáz lenne velük nem is lehetne árulni. A sok ostoba idiótával ne foglalkozz! Olyan irígy mind, mint a fene. Semmi baj a norbi koszttal, csak drága.
2012. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se eszem, ettem, nem is fogok. Csak el kell olvasni az összetevőket és ha nem tudod mi, utána olvasni.
2012. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

igen, Medea, igazan okos hozzaszolasaid vannak. De tudjuk, ti meg kutyahust esztek.


Siman megvehetsz 1-2 norbis termeket pl mogyorokremet. De hosszutavon szerintem ne rendelj kajat (majd szoptatas abbahagyasa utan), hanem sok yumi, zoldse, ahogy elottem is irtak

2012. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Enni ehet de ne csak azon élj mert tele van mesterséges édesítővel. Azt meg nem túl jó terhesen nyakra főre nyomatni.
2012. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!