Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák...

Terhességi cukros kismamák írjatok, hogy alakul 1 napotok, mit és mennyit esztek?

Figyelt kérdés
A napi 5-6-szor étekezésre gondolok. Leírnátok nekem? Nagyon megköszönném. Nekem még most derült ki, 7,8 lett. Nektek mennyivel milyen diétát írtak elő?
2012. júl. 15. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem Írom le, mert majd megtanÍtanak és ahogy jólesik neked úgy csinálod. Az első hét borzalmas volt, de utána már teljesen természetes lett. És ami fontos, már éreztem az Ízeket. Előtte a sok túlÍzesÍtett étel miatt már nem éreztem például, hogy az alma édes. Kitartás, még fogyni is fogsz, de nem éhezel majd.
2012. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NAgyon kemény lesz, én pl. folyton éhes vagyok. 200g CH diétám van,, az még soknak is számít! A diétás oktatáson mindent elmondanak, ezt lehetetlen leírni! Mindenből falatnyit amiben liszt van, húsok, zöldségek mehetnek és a tojás is. GYümi ésszel. Felejts el mindent ami hozzáadott cukrot tartalmaz! Boleró+ édesítős szörpik mehetnek, még az ízesített víz is gáz, a Jana a legjobb. Meg lehet szokni, a babáért mindent!
2012. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is cukis voltam az első babánál..most remélem nem leszek 16 hetes vok még csak. De már odafigyelek és akkor nem bizti h az leszek. Kicsit nehéz volt az eleje de aztán megszoktam. Volt h kényszernek tűnt az evés h kötelezően ennem kellett mikor éhes sem voltam :)!De muszáj enni. Én utólag örültem neki h cukim volt mert csak 10kg-t híztam:).

Nekem 175-180 gr ch volt naponta! Priviben írhatok neked napirendet..:)

2012. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!