Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetesen C2000méhszáj? Ebből...

37hetesen C2000méhszáj? Ebből megint oxitocin meg 10óra fájdalom lesz? Nektek mennyi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik napról a másikra változhat !

Kedden teljesen zárt voltam, szerdán hajnalban elment a nyákdugó, jöttek a fájások, délen bementem a kórházba, 3 ujjnyira nyitva voltam, oxitocin, burokrepesztés, 4 óra alatt teljesen kitágultam, de még szenvedtem 4 órát, mert nem jöttek a tolófájások, így császár lett a vége.

Annyi minden lehet, ezt sajnos senki sem tudja előre! Bízz Bene hogy hamar meglesz!

2012. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem az oxitocin annyira megkínzott:( pokol volt...
2012. júl. 15. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Csütörtök irány a kórház, mivel erős jóslóim voltak és első baba, halvány gőzöm sincs milyen az "igazi fájás". Ez volt 40+4 hetesen. Pénteken mindenképpen be kellett volna feküdnöm, de mivel bementem csütörtökön, ezért már bent tartottak. Akkor méhszáj totál zárt. Másnap, pénteken délután 3kor megindultak a fájások, este 9kor, tehát 6 órányi egyre brutálisabb fájásoknál megnéztek. Még mindig zárt a méhszáj. Azt hittem már meghalok. Hogy lenne már zárt?? Aztán éjjel 2kor jött a tágulásos vérzés, 3kor vizsgáltak meg, akkor voltam bő 2 ujjnyira nyitva. Tehát viszonylag hirtelen történt. Este 9kor zárt, éjjel 2-3kor már 2 ujjnyi. 19 óra vajúdás után született meg a babám. 18 óra elteltével oxit kaptam, mert nem sűrűsödtek a fájások. Na ettől aztán besűrűsödtek rendesen. A kitolás elhúzódott kicsit, mert nem voltak tolófájásaim, akkor nyomtam mikor a doki mondta. Így eléggé nehéz volt. De kitartás, nálad is változhat a helyzet néhány óra leforgása alatt!!!
2012. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem még szülés előtt 6 órával is 3000 volt. Aztán 6 óra alatt tágultam, ebből 1 óra volt oxitocinnal, brutál volt, de legalább gyors.


Ez semmit nem jelent, ettől megszülethet:)


Könnyű szülést neked!

2012. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy ettől még 1 óra alatt is megszülethet, bocsi:)
2012. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 2000res a méhszájam 37 hetesen.

Ha vannak jóslóid, akkor tágulhatsz úgy is, hogy észre sem veszed.

Könnyű szülést!

2012. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!