Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó menstruációm szerint...

Az utolsó menstruációm szerint szerdán (18-án) lennék 12 hetes várandós, viszont a kiskönyvem szerint 11 hetes vagyok. Mikor mehetek a 12 hetes ultrahangra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Míg be nem töltöd a 12. tehet addig 11 hetes vagy. Ha szerdán töltöd a 12. hetet akkor onnantól mehetsz UH-ra.
2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért vagyok kicsit megkavarodva, mert az utolsó menstruáció szerint 1 hét eltérés van ahhoz képest amit a nőgyógyász írt a papírra.

2012. júl. 16. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit az orvos ír, ahhoz számold. Nekem is 1 héttel elcsúsztatta a szülés időpontját, a baba mérete alapján. Ha nem vagy biztos, hívd fel az orvosod!(első voltam)
2012. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ugyanez van! Én utolsó menstruáció alapján pénteken töltöttem a 12. hetet, viszont a doktornő mindig egy héttel kisebbnek írt, így engem akkor hívott vissza, amikor már a 13.hetet betöltöttem. Kérdeztem, hogy nem baj-e, hogy egy héttel később jövök, hiszen a crl méret is egyezik az utolsó menstruáció szerint betölött korral, de azt mondta, majd a "12.heti" Uh-on mond pontos terhesséig kort. (Egyébként a 13. héten is lehet menni a 12.hetire) Nem mondta az orvos, hogy mikor kell visszamenned?

2012. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor az lesz hogy a jövőhéten megyek az ultrahangra. Akkor mindenhol betöltöm már a 12 hetet :)

2012. júl. 16. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor menj amikor a doki szerint betöltöd már a 12 hetet. Mondjuk én is akkor mentem de 15 hetes voltam mivel az elején 2 héttel kisebbnek nézték (napra pontosan tudom mikor "csináltuk" a kicsit) de hiába álltam volna le vitatkozni a dokival.... Persze ettől még semmi baja nem lett a babának :-) 30hkm
2012. júl. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!