Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne hogy adtad a tudtára...

Érdekelne hogy adtad a tudtára párodnak, családodnak, hogy gyermeket vársz?

Figyelt kérdés
Milyen ajándékkal kedveskedtetek párotoknak, családnak pl egy kis zokni/cipő levél a pici nevében... Várommegható történeteiteket.
2012. júl. 16. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj nekik(szüleidnek) póstán dobozoltan egy kiscipőt amibe egy feltekert levél van. Ezzel a felirattal: "Nemsokára jövök!............( a pontok helyére a gyerek nevét, persze ha tudjátok a nemét)
2012. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nem küldtem semmi ajándékot vagy ilyesmiket, ez eszembe sem jutott hirtelen annyira izgatott lettem, de azonnal hívtam anyukámat hogy: Szia anya, boldog szülinapot, nagymama leszel :-) teljesen véletlenül pont a szülinapján voltam először a dokinál :-) 30hkm
2012. júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozót kértem az apukámtól és komolyan mondtam, hogy lenne egy kérésem, vállalja-e?! Megkérdezte, hogy mi lenne az, mondtam, hogy a nagypapa szerep :)
2012. júl. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajándékoztam senkit semmivel...A párom úgy tudta meg ahogy én...Mert nekem soha nem késett a mensim és eljött a nap hogy meg kell hogy jöjjön és nem jött meg,rá 2-3 napra sem...És mi ketten ebből tudtuk hogy baba!!!A szüleinknek pedig megmondtuk hogy nagyszülők lesznek.A párom szülei nagycsaládosok.A mi kis picurunk lesz anyósomnak a 10. unoka!Az én szüleimnek pedig az első!És azóta nagy az öröm!27 hkm
2012. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én páromat "leptem" meg a hírrel.Elöször az volt a terv, hogy mivel pár napra rá volt az esküvönk, rácsempészem a gyűrűpárnára, és mikor nyúl a gyűrűkért meglátja, de nem bírtam ki addig.Ezért még aznap lefotóztam a teszteket, és beállítottam a laptopján háttérképnek. Elöször észre se vette a cserét, csak mikor idegesen elkezdtem topogni mellette. De volt belőle nagy meglepődés :)
2012. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom akkor tudtam meg amikor én. Azt is tudta, h épp késik és baromi szarul vagyok egész nap, és ő is vett nekem tesztet. Mivel nem volt tervezett baba, leraktam elé a tesztet, és remegve ennyit tudtam mondogatni: úristen terhes vagyok basszus terhes vagyok. anyuék megölnek:) egyébként 21 éves vagyok és a párommal már 6 éve együtt vagyunk, mindkettőnknek van munkahely, de mivel anyuékkal élünk/éltem, nagyon féltem mit fognak szólni. Másnap nem tudtam bemenni dolgozni annyira rosszul voltam, anyu főzött én épp a konyhában voltam, és megkérdezte h miért nem mentem dolgozni. A válasz: hát tudod anyu úgy volt, hogy 2x is pozitív lett a teszt. :)) Először szóhoz sem jutott, de nagyon örült neki, úgy ahogy mindenki :)
2012. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ez lemaradt még valamiért. A babám mára már 6 hós nagyfiú, és a család legkisebb gyöngyszeme (3-an vagyunk lányok tesók, így apunak nagy öröm a fiú unoka) :)
2012. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!