Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes vok. Nektek mikor...

23hetes vok. Nektek mikor kezdet szétrepedni a hasatokon a bör? Ti mivel kenitek? Mikor volt már nagyon csunya, hány hetesen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél repedt szét, de csak az utolsó pár héten. Allergiás lettem az eperre, csúnya kiütések jöttek a hasamra, és szétvakartam a bőrt rajta. SAJNA!! Most DM-es mamaolajjal kenegetem naponta kétszer, és eddig nem lett rajta újabb repedés. Remélem nem is lesz.

A hirtelen súlygyarapodással is vigyázz, mert az sem jó a bőrnek.

2009. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, és is a DM-es olajjal kentem magamat, és egy repedésem se volt. Persze azt mondják a géneken is sok múlik, anyukámnak se volt, így nem meglepő, hogy nekem is sikerült megúsznom.
2009. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 28. hétig szép volt a bőröm aztán egyszer csak hirtelen megjelentek a csíkok és nem is kevés és nagyon csúnyák pedig a terhesség legelejétől kentem magam, olajjal is és milupa terhességi csík elleni krémmel is, de sejtettem, hogy nem fogom megúszni, mert az anyukámnak is volt amikor várandós volt és szülés után is megmaradt. Ez van sajnos. De a férjem így is szépnek is szexinek tart és ez a lényeg!!!! :-) 34 hetes kismama
2009. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Genetika kérdése. Nekem egyszer se volt egy csík se (ikrekkel se), unokatesóm meg rettenetesen néz ki még 4 év elteltével is.... Szegény. Gyakorlatilag mindegy, mivel kened, persze mindenki keni magát, nehogy ezen múljon. De nem azon múlik.
2009. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)Hát örültem volna ha nekem sem lett volna de hát ezvan:)Nekem is most kezd igazán jol láthatóvá válni,pedig kenem:(Hát akkor ez van sajna:)KöSZI MÉG 1x:)
2009. júl. 15. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!