Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mostátok ki/át a babaruh...

Mikor mostátok ki/át a babaruhákat?

Figyelt kérdés
A 30. hétben vagyok,úgy gondoltam lassan elkezdhetném.A középső gyerekem 3 héttel előbb született(a 34. héttől már vő 1 ujjnyira nyitva voltam),így benne van a pakliban,hogy most is előbb szülök(3. baba lesz,bár még zárt vagyok,a méhnyak már rövidült,és hát semmi nem "zár" már úgy,mint az elsőnél).Ráadásul minden ruha új illetve kaptuk(fiaink vannak,most kislányt várok),tehát szükséges mosni,vasalni.
2012. júl. 19. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Már elkezdheted, én is elkedztem, pedig még túl is hordtam....De az elsőnél is a végén olyan enervált voltam és tényleg terhesség volt már a várandósságom...szóval addig jó ezeket végigzongorázni, amíg van kedved, erőd. A tiszta szekrényben a vasalt ruháknak semmi baja nem lesz!
2012. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a 32-33.héten kimostam és vasaltam mindent a 2. gyereknél. Most a 3.babát várom, kb a 33-34.hétre leszek kész ezzel a programmal, mert úgy kapjuk vissza a ruháinkat (meg hát van is egy csomó a nagyoktól).

Baja nem lesz, ha van kedved, elkezdheted.

Én szépen beraktam a szekrénybe és letakartam egy lepedővel az egészet.

2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 32.het korul mostam es vasaltam ki,mindennap csinalok vmit es meg mindig vannak dolgok amik eszembe jutnak h ez sincs meg az sincs,meg basszus ezt is el kellene rakni a korhazi csomagba...es meg igy is lesz oan sztem amit elfeljtek :( 37hkm
2012. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs az offert, mivel mossatok, oblititek az ujszulott ruhakat?
2012. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én úgy jártam, hogy 34. hétre szültem, így egy sem volt kimosva. Amíg a kórházban voltam, anyum kimosta őket. :))) Ha van ki kimossa őket rajtad kívül, akkor nem kell elkapkodnod.
2012. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkezdheted. Én is ez idő körül kezdtem el kimosni,de nem vasaltam ki csak elraktam.Így is apránként tudtam mindenét kimosni, mert hát ugye vannak a mi felnőtt ruháink is és a gyerekekéi is.. Nem volt időm akkor a vasalásra,két gyerekünk már van. Épp ma vasaltam ki mindenét, mégis friss illata volt/van a baba ruháknak. Én Persillel mosok és Quanto öblítőt használok. Üdv, 37hkm.
2012. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hello! Én épp tegnap mostam,mert hetek óta először végre jó idő volt,így tudtam a kertbe teregetni. Nem mintha sürgetne az idő,mert 31 hetes vagyok,de engem megnyugtat,hogy már ezzel sem kell bíbelődni a későbbiekben. Jobb így,hogy kész, majd még átvasalom őket egy hónap múlva,hogy kicsit felfrissüljenek. én dreft babyvel mostam,nagyon jó illata van és kíméletes a bőrhöz. Öblíteni pedig silan sensitive-vel.
2012. júl. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI a válaszokat.Bocsi,most keveredtem csak gép elé.Akkor amint megint jó idő lesz-elég "jó" is lehűlést ígérnek-nekiállok.Én Arielt használok(plusz Vanish-t öntök hozzá),és kék Silant.
2012. júl. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!