Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tizenéves kapott ruhákból...

Tizenéves kapott ruhákból milyen folteltávolítóval sikerült kiszednetek a foltokat?

Figyelt kérdés

Előtte áztatás?

Ki hogy csinálta?


Köszi előre is a választ!


2012. júl. 20. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Vanish oxi action,de ez sem szedett ki mindent,a három éves beszáradt foltokat.. Valamit igen,valamit csak halvanyitott. Lehet még egyszer át kéne mosni,de inkább veszek pár újat. Tizenévesről nincs tapasztalatom,de gondolom annál sem jobb a helyzet.
2012. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, azért megpróbálom. :)


Pár dolgot sikerült kihalásznom a zsákokból, amiket kaptunk, így nem szívesen dobnám ki őket, gondoltam adnék nekik egy esélyt... :)


Köszi mégegyszer!

2012. júl. 20. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm lánya 6 éves, most kapom meg a ruhákat tőle. Én venish szappannal bekentem, áztattam úgy és utána folttisztítós mosás. Ez bejött. De ezek alapból is jó állapotú ruhák. :)
2012. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!