Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is aggódtok azért hogy...

Ti is aggódtok azért hogy milyen anyák lesztek?

Figyelt kérdés
kicsit félek, hogy jó anya leszek-e?
2012. júl. 20. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van félsz. Csak vannak, akik ezt nem merik bevallani. Ez teljesen normális dolog.

Ha megszületik a gyerkőc, úgyis te leszel neki a világ legjobb anyukája. Csak az elején nehéz összehangolódni, utána már megy minden :)

2012. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megnyugtattál, köszönöm :) akkor ez normális... első gyerkőcünk lesz. Páromból nem tudok ilyen "vallomásokat" kicsalni, Anyukámtól meg féltem megkérdezni, mert az elején kicsit ellenezte a dolgot, de már nagyon örül neki. :)
2012. júl. 20. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen teszem. Pláne normális, ha az első gyerkőcöt várjátok :)
2012. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aggódok, de csak azért, mert olyan furcsa lesz, hogy egy kis élet ott szuszog mellettem, aki belőlem és a páromból van. :) Inkább azért aggódom, hogy jól fogom-e ellátni, azért annyira nem, hogy túl szigorú leszek-e vagy túl engedékeny, mert tudom az arany középutat és már nagyon fiatalon kigondoltam ezt az egészet. Persze fogok hibázni, mindenki hibázik, mert nincs tökéletes anyuka és nincs tökéletes gyerekkor. De jó anyuka leszel te is, én is és más is, az is aki elkényeszteti a gyerekét és az is aki bizonyos keretek között lesz engedékeny.

Meg azért aggódom, hogy anyám jó nagymama lesz-e, mert anyának... hááát, eléggé rezeg a léc (munkaholista, inkább apu törődött velem, anyu meg építgette a karrierjét). Az tuti, hogy már most bevásárolt egy csomó mindent a pöttömnek, de ez csak külsőség. Nem szeretnék arra benyitni a szobájába, hogy a gyerek a kutyaágyban játszik a kutyákkal, anyám meg a számítógéphez fordulva pötyög, miközben Amerikával tárgyal. :)


22 h km

2012. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ui.: Nem a kutyával van a baj, mert tökéletesen megbízom a kutyáinkban, igazából anyuval lenne a bajom, hogy miért nem figyel a gyerekre, ha már ott van vele egy légtérben. :)
2012. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kb én is ezek miatt aggódom. és most hiába nyugodtam meg, ezek a kétségeim úgyis végig el fognak kíséri életem során. azt is nehezen viselem ha teszem azt a párom egyedül megy el bulizni (megbízom benne, csak aggódok, hogy haza ér e rendben...) képzelem hogy mikor a gyerkőc megy majd el bulizni, bárhova hogy fogom majd a körmömet rágni, hogy mikor ér már haza... :D

szerintem én szigorú leszek, párom is... bár nem akartam soha az lenni mikor elképzeltem, hogy anyuka leszek. most mégis úgy érzem hogy az leszek. :D

2012. júl. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!