Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házas élet áldottállapotban?...

Házas élet áldottállapotban? Meddig? Minden tapasztalat érdekel

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel kezdettől fogva csináljuk, 1 hét kivételével, amikor az amnio után nem lehetett. Szerintem addig lehet, amíg jól esik. Ahogy hallottam, a pici nem érez belőle semmit, csak orgazmusnál érzi, hogy anyával valami jó történt...

23+5 hkm

2012. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szabad amig van kedved hozzá , illetve amig az orvos meg nem tiltja én most 9+3 napos vagyok de nem kivánom a sexet abszolut nem de hetente 2 szer együtt vagyok a férjemmel mert ö nem nagyon hiszi el hogy anno aki sexéhes volt az most nem kívánja. remélem a második trimeszter jobb lesz mert most pocsék
2012. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elozo terhessegemnel az elejen en sem kivantam de utana vegig szeretkeztunk. most csak 8 hetes vagyok, de nem vatozott semmi, ugyanugy egyutt vagyunk mintha nem lennek terhes. mondjuk rosszulletek sincsenek, csak reggelente enyhen.ez eleg vagany terhesseg eddig:D
2012. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 M. Bernadett ***** válasza:

Mi majdnem végig csináltuk a férjemmel. Aztán már óvszerrel, mert nekem programozott császárom volt és nem akartam, hogy a sperma felpuhítsa a méhfalat, majd elindítsa a szülést...

Én jobban is kívántam a sexet terhesség alatt...akkor nagyobb orgazmusaim is voltak...Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor csinálhatod a végéig...és ha nincs gond a babával, nincs szükség császárra, akkor a végletekig is csinálhatjátok.Öcsémet anyukámnak a sex indította el kifelé...(időben). Anyósomnak szintén a sógoromat a sex indította el (rásegítettek, emrt nem aakrt kibújni a kiírt időben)

2012. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi eddig végig éltünk házas életet, a második trimeszterben meg már naponta, már apa kezd belefáradni, de én meg kívánom nagyon :) eddig semmi baj nem volt, és szól a doki ha már nem lehet, addig meg nyugodtan :)
2012. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elején én se nagyon kívántam de igazából rossz volt a közérzetem és majdnem egész nap aludtam és feküdtem csak. Aztán visszatért az étvágyam :-) majdnem minden nap csináljuk kivéve ha fáradtak vagyunk de én imádom a párom és a szexet is vele, szóval amíg nincs rá nyomós indok addig csinálni fogjuk. Bár a misszionárius már elég necces mert csúcsos fiús pocim van :-) 30hkm
2012. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg a magzatvíz el nem megy nyugodtan,ha neked jól esik,és az orvos nem tiltja meg.A babát a burok és a víz védi.Én 39 hetes elmúltam,már csak abból a célból is csináljuk,h hátha beindít valamit.Nagy pocival már néha kényelmetlen, ötletesnek kell lenni.
2012. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!