Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is kevesebbet mozog a...

Nektek is kevesebbet mozog a babátok?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok és 1-2 napja kezdett el kevesebbet mozogni a babám, ha viszont mocorog, kicsit fájdalmas, és fáj alul a hasam. Csak ez most nekem olyan furcsa, mert mindig olyan sokat mozgott, szinte meg sem állt egész nap, most meg nyugi van. Nektek sem mozog már annyit a babátok? Amúgy számoljátok a mozgásokat? Ha igen, napi hányszor?
2012. júl. 22. 22:48
 1/4 Petrusmami válasza:
Igaz én 31 hetes vagyok, nekem is hiperaktív a pocaklakóm, de ma ő sem mocorgott annyit! Most este kezdett el rugdalózni! A számolást nem javaslom, mert csak idegeskedsz majd miatta... Amúgy 4 óra alatt kell 10-et mocorognia. Ha fáj a pocakod lent az azt jelzi hogy készülődik a manód a megszületésre! :) Könnyű szülést, egészséges kisbabát!
2012. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ma az enyém is elég lusta volt, pedig egész nap meg sem szokott állni. furcsa
2012. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi még csak 30 hetesek vagyunk,de két napja az én pörgős csajszim is alig akar mocorogni :(
2012. júl. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lehet, hogy a front miatt van ez akkor, bár nekem már elég kevés a helye, de este nekem is beindult :)!

Nektek is könnyű szülést és egészséges kisbabát :)

2012. júl. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!