Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj feltétlen lefeküdni a...

Muszáj feltétlen lefeküdni a magzatmozgás számolásoknál? Mert nekem akkor mozog többet a babám, ha hátradőlök a fotelban és felteszem a lábam az ágyra. 38+5hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Én is mindig ülve néztem. NST-t is ülve, hátradőlve csinálta a szülésznő, akárhányszor voltam. Hanyattfekve nem kényelmes már neki sem és neked sem.
2012. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk nem kellett lefeküdni csak ha akartam (vagy amikor már ott voltam 45 perce és ez a póz következett kipróbálásra :D) Szerintem, ha neked kényelmetlen akkor szólj, hogy ülve jobb és gyorsabb is :)
2012. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)! Azt nem írtam bele, hogy végül is én arra gondoltam, hogy az itthoni számolásnál muszáj-e lefeküdni, mert NST-n én is ülni szoktam szerencsére.
2012. júl. 23. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam, hogy oldalt fekve kell. Bár még csak 22 hetes vagyok, de a pöttöm, ha oldalt fekszem, akkor meg se moccan, csak akkor mocorog, ha vagy háton fekszem, vagy pedig úgy ülök, ahogyan te is. Szóval szerintem úgy számold, ahogy jobban érzed.


Szép babavárást, könnyű szülést!!!

2012. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!