Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok? Úgy izgulok,...

Megnyugtatnátok? Úgy izgulok, holnap megyek 7 hetesen uh-ra.

Figyelt kérdés
Izgulok hogy minden rendben legyen,legyen szívhangja a picikémnek.Pont 7 hetesen már szokott lenni ugye?
2012. júl. 24. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, szokott lenni. De attól is függ milyen a készülék amivel néz, ill. az orvos tapasztalata, türelme.

Ha nem fogod hallani szerintem akkor se ijedj meg!

Boldog babavárást, és sok sikert!!!

24 hetes km

2012. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már az 5. hét végén volt, úgyhogy a 7. héten már kellene lenni. DE: attól is függ, hogy mikor volt peteérésed és megtermékenyítés, mert a heteket ugyan a menstruáció első napjától számítják, az nem biztos, hogy a te 7 hetes terhességed ugyanabban a fázisban van, mint más 7 hetese. Ne izgulj, most már csak egyet kell aludni és minden kiderül ;)
2012. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden rendben lesz! Én 2hete voltam, akkor 7+2 voltam. Tudtam, h nem lehet gond. Nem is volt. Szívhang is volt már. Ma megyek újra. Gondolom most is rendben lesz minden, mert folyton hányok. Már elég nehezen viselem.
2012. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mensi szerint már több mint 8 hetes lennék,de tudom pontosan mikor fogant,úgyhogy tényleg 7 hetes.

Én is így számolom hogy már csak 1-et kell aludni :)

2012. júl. 24. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ekkor még nem volt szívhang. 2 hét múlva hívott vissza az orvos. Mondanom sem kell, milyen izgulás volt bennem. Akkor már volt szívhang. Most lányom másfél éves. Ne izgulj, ilyen idős terhességnél már szokott lenni, de ez sem kőbe vésett, mint ebbe a 9 hónapban semmi se... :D
2012. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó Neked,remélem nekem is minden rendben lesz.Kitartást a hányós időszakhoz,reméljük elmúlik hamar.Szerencsére engem ez elkerült az első terhességemnél is.Boldog babavárást!
2012. júl. 24. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap voltam első uh-n. Hasi volt mégis mindent gyönyörüen láttunk, és hallottuk is. Pedig uh szerint 6 hetes vagyok, mensi szerint 6+3. :) Sok sikert :)
2012. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én drága pici fiamnak aki most 23 hetes, már 5+4 hetesen volt szívhangja :)))
2012. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!