Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létszi adjatok tippeket!...

Létszi adjatok tippeket! Egyszerűen nem találunk szép különleges lányneveket. Tudtok?

Figyelt kérdés

Nem ilyen Eszmeraldásra gondoltam:) Hanem olyanra hogy az osztályba ne legyen még rajta kívül 3.

Luca Csilla Hanna Sára stb.. ilyeneket nem szeretnénk mert tucatnév,de olyat sem ami nagyon "kacifántos"!

Minden válasz érdekelne!A vezetéknév Horveth.Köszönöm előre is!


2012. júl. 24. 13:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nekem a Zoé, Amina és Amarilla név tetszik. Szerintem nagyon szép nevek. Az Amarilla nekem például azért favorit, mert május 1-én van a névnapja, így ha nagyobbacska lesz és iskolába jár, akkor biztos, hogy szünnapra fog esni a névnapja.
2012. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Debóra, Alida, Ariella, Norina, Eleonóra, Szabina, Fatime, Marietta
2012. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

nekem a Mira tetszik nagyon!

vagy a Blanka és a Lea

2012. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Hanna,Odett, Esztella,

Hófehérke,bar az nekem nem tetszik.

En irtam az Erikat,a lanyomat ugy hivjak, anyumat meg Hildának,az is eleg ritka nev,oviba dolgozik,es nem sok Hilda nevu gyereke volt. O nem szereti a nevet.

2012. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Írd be a google-ba, hogy Mta női nevek. Kihoz több százat.
2012. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Miléna (Mila) a kislányom neve, Madléna, Leila, Larissza, Larina, Lotti, Milla, Titanilla, Nilla, Niobé, Tíria, Tira, Kála, Lelle, Léla, Léda. Nekem ezek a nevek tetszenek!
2012. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Lívia

Elina

Lídia


De Horváth Lívia kifejezetten szép a v betűk miatt!!!

2012. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hogy tetszik-e az én kislányom Antónia mi is pont azért választottuk hogy ne legyen "tucat " nevű és én nem sokszor találkoztam a környékünkön evvel a névvel.

2012. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

A lányaim neve Jázmin, Mirjam, Janka, Viviána, Szonja, Norina, és úton van a 7. baba:) Még nem tudjuk a nemét, de ha lány lesz akkor esélyes a Mila, Elina, a páromnak meg nagyon tetszik a Regina, de az nekem egyeltalán nem:)

Ismerőseim között vannak Horváth vezetéknevű kislányok, ők Viktória, Rebeka, Kitti, Lotti.

2012. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Szia!

A Mi lányaink: Diána, Jázmin Kincső, Nanetta Napsugár és a pocakomban Villő Korina.

2012. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!