Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet festeni? Nem...

Terhesen lehet festeni? Nem ártalmas a szag?

Figyelt kérdés
Falat,csöveket,stb.
2012. júl. 24. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő szellőzés van,akkor nem lehet baj. Én is segítettem festeni a babaszobát,de minden ablak (4 db) nyitva volt,plusz kereszt huzat a házban.
2012. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Pont a hétvégén festettük ki a lakást (az egészet!) 4 nap alatt ketten a férjemmel. Én is festettem, csiszoltam a falat, majd négykézlábra ereszkedve subickoltam a földet és mindent amit csak kellett (szellőztettünk, bár nem lehetett mindenhol egyszerre nyitva az ablak csak ott ahol éppen voltunk, mert van egy 3 éves fiunk, aki végig itthon volt és nem akartuk megkockáztatni, hogy kiesik a nyitott ablakon). Most mindent egyedül pakolok vissza (a férjem már dolgozik), függönyöket mosok, vasalok és teszem vissza őket.


Ha birod a strapát és nem vagy rosszul (nem vagy pihenésre ítélve, vagy nincs semmi eü problémád, ami miatt veszélyes lenne egy ekkora munka), akkor szerintem segíthetsz. A lényeg, hogy amikor KEZDED magad rosszul érezni pihenj!


31 hetes kismama

2012. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!