Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és a...

6 hetes terhes vagyok és a barátom az abortuszt szeretné, de én semmiképpen. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 22:58
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd ott..
2012. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
67%
hány éves vagy?de ha te nem szeretnéd elvetetni a kicsit akkor ne tedd.mert azt egy életen át bánnád.gondolkozz el azon hogy egyedül feltudnád e nevelni.van e hol laknod meg ilyenek.de én biztos nem vetetném el azért mert a barátom nem akarja
2012. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
51%

Mit mondott miért szeretne abortuszt?

Próbáld neki mondani hogy Ő is egy emberi lény,már dobog a szive,pár hét múlva körme is lesz stb.MOnd neki hogy sikerülni fog felnevelni,hogy Ő is tuti nagyon szeretni fogja ha majd megszületik és a kezében tartja.Ha nem lehet eltántorítani akkor jobb ha különválsz tőle egy időre legalábbis.Ugyis a döntés a Te kezedben van.Sok erőt kívánok

2012. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Én semmiképpen sem szeretném elvetetni mivel már nagyon szeretnék babát. Mindig is imádtam őket, és tudom hogy fel tudnám nevelni. 21 éves vagyok még csak, de szüleim mindenben segítenek. Ahogy barátom pár napja megemlítette az abortuszt, már akkor lelkileg fájt az egész. Nem vagyok rá képes. :(
2012. júl. 24. 23:05
 5/60 A kérdező kommentje:
Ő azért nem szeretné mert nem érzi azt hogy elég érett már a gyerekneveléshez. 24 éves, Németországban dolgozik lassan egy éve. Imádja a gyerekeket meg minden,de nem érzi azt hogy itt az ideje egy gyereknek. Pláne hogy fogamzásgátlót szedtem rendszeresen és úgy jött a baba.
2012. júl. 24. 23:08
 6/60 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarlak elkeseríteni,de ahol már győzködni kell a férfit,hogy tartsátok meg a babát,az már rég rossz.

Én azt gondolom,hogy ha te úgy érzed,hogy szeretnéd és fel tudnád nevelni,legalább a minimálisat tudnád biztosítani számára,akkor nem kérdés:tartsd meg!Az embernek meg add ki az útját.Bár azért lehet,hogy idővel,ahogy látja hogy gömbölyödsz, megváltozik a hozzáállása.

Az tuti,hogy ha ennyire szeretnéd a picit és mégis az abortusz mellett döntesz egy életre bánni fogod.Tapasztalatból mondom...:(

2012. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
21%
21 éves vagy nem a szüleidnek kell felnevelni..jövőben kérdés?gyerek van...jó nem foglalkoztatjuk...1edül leszel nagyon sztem ne.....+akkor mond neki h a gyerektartásra sem tartasz igényt
2012. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
46%
Hát a gyerektartás nem igénylés kérdése, az jár. Ha nem mondja meg az apát, és az apa nem is vállalja a babát, az anyakönyvi hivatal akkor is megpróbálja kinyomozni. És akkor belekerül az anyakonyvbe az apa, akinek tartási kötelezettsége van.
2012. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
0%
Azért az valószínű, hogy 8-10 éves koráig állandóan kórházban lesz, ha fg. mellett fogant... nem lesz jó az immunrendszere, hormonháztartása, belgyógyászati gondjai lesznek...
2012. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
9. nem értem... bővebben?
2012. júl. 24. 23:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!