Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen meg akar jönni...

22 hetesen meg akar jönni érzés jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
Nem vérzek, és nem olyan erős a görcs se, inkább olyasmi, mint a várandósság elején. Túl vagyok egy arcürggyulladáson, és amióta fáj a hasam (kb két órája) azóta nem is éreztem a picit mozogni, pedig ilyenkor aktív szokott lenni. :( Aggódom! Szerintetek miért görcsöl ilyen idős terhesen az alhasam? Tágul a méh???

#megakarjönniérzés
2012. júl. 25. 13:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! :)

Párom még mindig szétaggódja magát, pedig doki is mndta, hogy nincs baj, meg az én szüleim is (ők is orvosok). Én már nyugodt vagyok teljesen, pöttöm is tökéletesen normálisan rúgja le a húgyhólyagom. :)

Anyukám azt mondta, azért nem mocorgott, mert őt is zavarta a méhem feszülése, amiben lehet valami, mert amint enyhült a fájdalom, úgy egyre élénkebb lett ő is.

Remélem legközelebb már nem lesz ilyen pánikszerű a reakciónk a dologra! Szép napot nektek!

2012. júl. 26. 05:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!