Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan magnézium...

Létezik olyan magnézium "tabletta", ami nem szervetlen, vagyis több szívódik fel, mint a tipikus tablettákból? Én a Béres Magne B6-ot szedem, napi kettőt, de kicsit kevésnek érzem.

Figyelt kérdés
Köszönöm.

#szerves_magnézium
2012. júl. 25. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom mondta,hogy az ahhoz hasonlók,mint amit te is írtál,az teljesen másképpen hasznosul a szervezetben.Nekem Magnerotot kellett szednem,az egészen más;sokkal jobb.Olvass utána,megéri!
2012. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én magne b 6-ot szedtem, de 3x2-t.
2012. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én magnesium citricum-ot iszom, mert receptre a havi adagom 1 ezres és ez por, inni kell. 3*1-et kell innom, így olcsóbb, mintha magnerotot vennék, de hatóanyaga azonos.
2012. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt találtam rá erre:

JutaVit Mg+B6


Jóval olcsóbb, mint a Béres és egy tabletta elegendő belőle. :)

2012. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én magnézium citricit szedek jó ideje, receptre olcsóbb, 1-ben 500 mg Mg van, a -béresben fele.

3x2-t szedek.

2012. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Magnerot-ot ajánlott a dokim. Napi 2-szer eggyel kezdtem, de keményedtem sokat, így már 4-szer egyet szedek.
2012. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!