Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hétben vagyok, várom a 12....

9. hétben vagyok, várom a 12. heti uh-ot. Ha nem volt se vérzés, se fájdalom, se semmi, akkor gondolom minden rendben van és megvan a babám, ugye? Elmehetek magamtól uh-ra még a 12. hét előtt?

Figyelt kérdés
9. hétben vagyok, 7. héten megvolt a szívhang, voltunk védőnőnél, minden ok. Legközelebb a 12. heti uh-ra kell mennem, ez olyan furcsa hogy ennyi idő eltelik és nem tudok semmit a kis borsómról.
2009. júl. 16. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, fura, rossz is, de ez van. Én az előzőnél 4+5 hetesen voltam először, még szívhang sem volt, és utána csak a 12. héten mentem.

Most 6 hetesen csak petezsákot láttak, kértem, hadd jöjjek el 2 hét mulva megint, és beleegyezett az uhos, mert még terminust sem tudott adni.

Amúgy megkérheted a dokit, lehet ad beutalót, de lehet nem. A többi uh között is sok idő telik el, ezek nehéz időszakok, de meg kell próbálni nem a bajra gondolni...

2009. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZia!Tudom hogy mit érzel én is igy vagyok,mondjuk én 8hetes vagyok és 27én megyek legközelebb uh-ra és 2 hete voltam utoljára minden rendben volt!Hát remélem ez igy is marad!Nem szabad rosszra gondolni csak a jóra!!!!
2009. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fő a bizakodás, csajok. Nekem már volt egy vetélésem épp ebben az időszakban, szóval tiszta ideg vagyok. Három hete voltam utoljára orvosnál, szombaton megyek megint. Nagyon félek, hogy minden rendben legyen.


12 hetes pocis

2009. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!