Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segíthetne, hogy megelőzzem...

Mi segíthetne, hogy megelőzzem az aranyeret?

Figyelt kérdés
Az 5. hónapban vagyok.Eddig rendes bélműködésem volt,aranyér sem alakult ki.De 3 napja szorulásom van.Nem tudom mit tegyek,eleget mozgok,hetente egyszer járok terhes tornára,sok rostosat eszem.Aszaltszilvát,lekvárt,ricinus olajat és glicerines kúpot már próbáltam,de hiába.Felhívtuk az orvost aki csak holnapután fogad.Próbálkozzak beöntéssel,ha igen akkor leirná valaki,hogy adja be a férjem?Esetleg van videó, hogy hogy végzik?Kérlek ne nézzetek hülyének.

2012. júl. 26. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert szorulásod van, nem feltétlenül lesz aranyered. Ahhoz kötőszöveti gyengeség is kell. Nekem is gyakran volt egy időben szorulásom, volt hogy egy hétig nem voltam vécén, aranyerem mégsem volt soha.
2012. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért félek,mert olvastam is,hogy az aranyér kialakulásának oka többek között a nehéz székalés.
2012. júl. 26. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Oldalra kell feküdni, bevezetni egy csőrös flakon végét a fenekedbe és megnyomni a flakont... Nekem mondjuk elég régen volt hozzá szerencsém :) de a betegtájékoztató alapján boldogultam egyedül is.
2012. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
használj popsitörlőt, ha a nagyját letörölted wc papírral és ha érzed, hogy nehéz ügy lesz, kend be zsíros krémmel előtte és utána is ha szükséges
2012. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. júl. 28. 15:26
 6/6 anonim válasza:
Szia én,úgy tudom reparont nem szabad a bizonytalan kisérletek miatt.Viszont beöntést terhesen NEM lehet,mert beindíthatja a szülést,ezért nem szabad hashajtót se szedni.Én is aranyeres vagyok alapjáraton 2-3 nap alatt a reparon helyrerak,de mivel most nem használhatom ezért marad a sperti ami igazából azon kivül,hogy zsíros lesz a feneked amitől legalább nem dörzsölödik szerintem nem jó semmire :( Állítólag a jegelés jó,de most nem szeretnék felfázni.Üdv egy 30hkm
2013. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!