Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztre mikor kell...

Kombinált tesztre mikor kell menni? Megvan a 12 hetes uh. Azt az sztban hol csinálják? Laborban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom azt csak fizetős helyen csinálják(most már,még 1-2 évvel ezelőtt sok helyen ingyenes volt).A vérvételt is a 13. hét végéig el kell intézni.Dokid nem mondta?Bp.-i vagy?
2012. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen bp-i vagyok. Nálunk a 18. kerületben az itt bejelentett kismamáknak ingyenesen végzik.
2012. júl. 27. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem betöltött 12.hét után, még a betöltött 13. hét előtt kellett mennem. Egy vérvételből és egy UH-ból állt, egy helyen csinálták, bár én fizetősön voltam az Istenhegyiben.
2012. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.De jó!Itt a XVI.kerületben ilyen nincs.Na,mindegy is,engem már nem fog majd érinteni többet(a 3. babámat várom,a 31. hétben vagyok).A lényeg,hogy a 13. hét betöltése előtt vegyék le a vért.A dokid nem mondta,hogy hová menj?Ehhez azért kellene beutaló is,mint minden vérvételhez.

,

2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beutalót adott de azt nem mondta, hogy meddig mehetek. A 12 hetes UH 12+6 napon volt szerdán. Ha jövőhét kedden megyek az még jó lehet? Előtte szabad enni, inni?
2012. júl. 27. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Szabad enni inni.Ezek szerint 13+3 hetes leszel.Mivel úgy sincs más választás,így mindegy,hogy baj vagy nem.Annyiból nem túl szerencsés,hogy itt 1-2 nap is hozhat annyi eltérést,ami miatt esetleg rosszabb eredményed lesz a végén.
2012. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most nézem,hogy szerdán voltál 12+6 hetes,akkor kedden már 13+4 hetes leszel.Az még egy plusz nap.
2012. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11+0 és 13+6 között csinálják a kombinált tesztet, tehát még pont időben leszel. Uh-val kell menni, többet nem tudok segíteni, mert nekem a Klinikán csinálták és rögtön uh után.
2012. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!