Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+1 hetes vagyok, eddig...

15+1 hetes vagyok, eddig minden nap éreztem a méhtartó szalagok nyúlását (olyan kis mensis fájdalom), de ma nem, Nálatok volt így, ez normális?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 27. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A tünetek jönnek-mennek.Én nem is éreztem minden nap.Nyugodj meg, mert így nagyon hosszú lesz a 40 hét...igaz én is aggódok mindig valamin :D

24 hkm

2012. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 1 kezemen meg tudom számolni, eddig hányszor éreztem.

22hkm

2012. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még csak 9+5 napos vagyok,de én is nagyon gyakran érzem,ha nem is minden nap,de sokszor...néha azon gondolkodom,ez most görcs...vagy nem...én is aggódós vagyok sajnos!Nekem azt mondták ez természetes!Mások vagyunk,másként reagálunk....
2012. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Major Andrea ***** válasza:

Én is éreztem minden nap, aztán kb. 16-17 héttől egyáltalán nem. Mintha azóta sokkal könnyebb lenne a várandósságom. Az elején mindig mindenféle "bajom" volt.

21 hkm

2012. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezdek megnyugodni, akkor ezt nem kötelező érezni...
2012. júl. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!