Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnosolv-ból ki mennyit, s...

Magnosolv-ból ki mennyit, s mikor veszi be?

Figyelt kérdés

Én eddig reggel ittam egy zacsival, de érzem, hogy estére, s éjszakai be keményszik a pocakom. Nem mertem huzamos ideig két zacsival szedni eddig. Tanácsotokat kérem kismamák. (a pihenés hiány teheti, ezt tudom, de van egy egyéves fiam, mellette nem fetrenghetek)



23 hetes km


2012. júl. 28. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!4Én is ezt szedtem koraterhességben,viszont azért váltottam én is,mert állandóan keményedtem a 20.hét után,viszont a Magnosolv porból csak 1 tasak vehető be naponta,mert a max.mennyiségű magnéziumot tartalmazza.Viszont a felszívódása nem egyenletes,tehát nem tart ki a következő adagig.Én ehelyett 3x2 Magne B6-ot vettem be a 36.hétig,és nem volt semmi gond mellette.Én sem tudtam pihenni,van egy 5 évesem+ dolgoztam is mellette szinte végig.Szerintem próbáld ki,vagy kérd ki a védőnő,doki tanácsát.:-)További boldog babavárást kívánok!!Üdv:2 kislány anyukája
2012. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én azért váltottam, mert a magne b6 nagyon drága. Nekem a doki kettőt javasolt naponta, egyet reggel, egyet meg este. De van hogy elfelejtem :/ Szerintem próbáld először este beszedni. Lefekvés előtt, nekem úgy elég, bbár nekem inkább éjszakai lábgörcs miatt.
2012. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!